viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Покриття Інтертелеком в Україні

Для відкриття карти

Одним з найпопулярніших операторів з надання послуг бездротового інтернету в Україні є компанія Інтертелеком. 3G інтернет від національного оператора охоплює значну частину території країни. Навіть при пересуванні по всій країні можна користуватися високошвидкісним підключенням, незалежно від виду транспорту.

Ця компанія єдина в країні, яка, завдяки інноваційній технології EV-DO, дає можливість скористатися підключенням з унікальною швидкістю. Rev.B + здатний передавати дані зі швидкістю близько 14,7 Мбіт .

Дивіться покриття в своєму регіоні

Карта покриття Інтертелеком

Дуже важливим показником, при виборі оператора є якість прийому не тільки у великих містах, а й за їх межами. На території України лідером з надання підключення до 3G інтернету вважається компанія Інтертелеком, карта покриття якої охоплює не менше 14 тис. Населених пунктів і всі регіональні центри.

За 16 років успішної роботи карта розташування вишок Інтертелекому стала найбільш розгалуженою і щільною завдяки використанню волоконно-оптичних ліній і SDH мультиплексорних вузлів.

Вишки розташовані таким чином, що високошвидкісний бездротовим зв'язком забезпечені всі головні автомобільні дороги та залізничні колії. Також в зону дії попадає і велика частина сільської місцевості.

Карта базових станцій Інтертелеком

В даний час зона дії складає більш ніж 85% території країни. Таку щільність вдалося реалізувати завдяки високому радіусу дії однієї базової станції, що дозволяє охопити від 30 до 40 км території навколо неї. Найкращою зв'язком мають ті, хто знаходиться поблизу станції.

Покриття Інтертелеком та карта базових станцій в Україні

І все-таки тим, хто знаходитися на кордоні радіуса рекомендуємо довіритися порадою фахівців нашого сайту, які допоможуть підібрати обладнання в залежності від місцевості, де Ви проживаєте. Ще одним рішенням може послужити заміна модему на більш потужну модель і придбання зовнішньої спрямованої антени.

Найшвидший 3g інтернет в Україні

Компанія здійснює діяльність вже понад 16 років. З них майже 10 років надає послуги 3G з'єднання з технологій EV-DO Rev.A і Rev.B + (з 2011 р). Висока якість зв'язку, безпеку і конфіденційність - свідоцтво технічного лідерства.

3g wifi роутери інтертелеком3g модеми інтертелеком3G антени інтертелеком3g тарифи інтертелеком

Швидкість в межах 14,7 Мбіт/с і широка зона покриття - переваги, які варті уваги. Ще одна відмінна риса Інтертелеком - інтернет тарифи, оптимально збалансовані під кожен тип девайса.

Більшість з них - безлімітні. Якщо бажаєте мати найбільш швидке, якісне і безпечне підключення до мережі, то Вам варто придивитися до даного оператору.

У нас на сайті є вся детальна інформація про технології та тарифах, також Ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону, залишивши контактний номер телефону в формі зворотного зв'язку, і ми передзвонимо.

Ми є дилерами CDMA-Ukraine, тому надаємо знижки на обладнання при підключенні до оператора, а також надаємо широкий вибір CDMA телефонів за низькими цінами .

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3

Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени
Корзина порожня