viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Карта покриття Інтертелеком в Хмельницькій області

Актуальні дані на: 04 липень 2022 року

Для відкриття карти

7. квітня 2008 року було здійснено ще один крок до статусу національного оператора компанією Інтертелеком - Хмельницький був підключений до мережі CDMA. Завдяки цьому у його жителів з'явилася можливість користуватися якісним зв'язком та інтернетом. Уже через рік затребуваність послуг оператора зросла настільки, що була додатково збільшена абонентська база на 115 тис. Номерів.

Швидкісний інтернет для будинку

Для мешканців Хмельницької області ми пропонуємо сучасні варіанти підключення, для отримання швидкого інтернету, у місцях, де немає можливості підключити оптику. Ознайомтесь з нашими пропозиціями. Переглянути.

Переваги та технічні характеристики покриття

Всього в Хмельницькій області розташовано 2 мультиплексорних вузла. Обидва знаходяться в столиці регіону. Перший розташований за адресою Хмельницького ОРТПЦ. Другий - на території Укртелеком. Понад 95% регіону охоплено покриттям CDMA.

Форма підбору інтернету. Крок 1 - Інтернет потрібен для:

Форма підбору інтернету. Крок 2 - На яких пристроях використовуватиметься:

Форма підбору інтернету. Крок 3 - Де необхідний інтернет:
Форма підбору інтернету: Крок 4 - Введіть контактні дані:

Введіть ваш телефон

Введіть ваш населений пункт

Що стосується покриття 3g Інтертелеком інтернету, то воно задовольнить майже кожного жителя області, адже покоління REV. A покриває більше 85% території. В даний час далеко не кожен проживає в області може підключити послугу «Турбо швидкість» - провайдер під технологію REV.B + модернізував більше половини мереж, однак зона покриття охоплює площу менше 75%.

Частина регіону
Населений пункт
Північ
Ізяслав, Шепетівка, Славута, Полонне, Городище, Берездів
Схід
Летичів, Деражня, Меджибіж, Вовковинці, Козачки
Південь
Нова Ушиця, Віньківці, Маков, Дунаївці, Смотрич
Захід
Гусятин, Волочиськ, Городок, Сатанів, Чемерівці, Теофіполь
Центр
Красилів, Антоніни, Хмельницький, Старокостянтинів, Красилів, Олешин

З 2015 року в місті для пасажирів комунального транспорту була втілена соціальна програма компанії Інтертелеком. Будь-який бажаючий, будь це місцевий житель або гість під час поїздки в тролейбусі або трамваї може не турбуватися про перерваної зв'язку з інтернетом і підключити свій девайс до безкоштовної точки доступу. Єдина умова - переконатися, що на транспорті є вказівка про безкоштовне Wi-Fi. Крім цього, провайдер підписав угоду з компанією «Автолюкс», завдяки якому в багатьох автобусах міжміського призначення також є можливість підключитися до вільного Wi-Fi.

Вигідні тарифні плани і великий вибір обладнання

Завдяки старанній роботі компанії відпадає питання який 3g інтернет краще в Україні. Провайдер не тільки пропонує своїм абонентам найкраще покриття в країні і якісні послуги зв'язку, а й продумані до дрібниць тарифні плани.

Інтертелеком Хмельницький покриття

В нашому інтернет-магазині в наявності 3g модеми Інтертелеком різного цінового діапазону, а також представлені всі актуальні тарифи Інтертелеком 3g. Залишайте свій контактний телефон в формі зворотного зв'язку, або пишіть в чат і наш консультант допоможе підібрати правильне обладнання і тариф для Вашого регіону.

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3

Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени
Корзина порожня