(044) 233-84-04 (067) 502-51-52 (050) 109-47-07 (063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Карта покриття Інтертелеком в Дніпропетровській області

карта покриття і розташування вишок

Дякую! Ваша заявка успішно відправлена і в найближчий час з Вами зв'яжеться наш представник.

Підібрати кращий інтернет

Введіть ваш номер телефону

Введіть ваш населений пункт


Інтернет потрібен для:


Буду користуватися інтернетом на пристроях:


Де Вам необхідний інтернет:

Для Інтертелеком Дніпро зайняв особливе місце в його історії діяльності. Адже з цього міста компанія почала будівництво своєї CDMA мережі в східній частині України (13 січня 2010 року). Ліцензія на надання послуг зв'язку в області (і ще 5-ти обласних центрів) була отримана в 2009 році. Інтернетом 3G , тут, оператор став займатися з 2011 р, після закінчення будівництва мережі.

Технічні характеристики і особливості покриття від Інтертелеком

На всій території Дніпровського регіону налічується 3 мультиплексорних вузла. Перший з них знаходиться в самій столиці регіону, інші два - в Павлограді та Кривому Розі. Внаслідок ретельної роботи Інтертелеком - карта покриття 3G охоплює практично всю область (близько 95%). Для жителів отримати бездротове з'єднання можливо завдяки технології EV-DO - стандарт Rev.A і стандарт Rev.B +. Розширення мережі триває, адже провайдер поставив перед собою завдання покрити сільську місцевість якісним зв'язком та бездротовим інтернетом. Невеликий список населених пунктів, де можливий обмін даними завдяки турбо 3G:

Частина регіону
Населений пункт
Північ
Царичанка, Верхньодніпровськ, Перещепине
Схід
Васильківка, Павлоград, Першотравенськ, Межова, Тернівка
Південь
Широке, Марганець, Покров, Нікополь, Апостолове, Покровське
Захід
Вільногірськ, Кривий Ріг, П'ятихатки, Жовті Води, Софіївка
Центр
Дніпро, Підгородне, Новомосковськ, Синельникове, Кам'янське

Особливості та підключення

тарифні плани в Україні

Комунальні транспортні засоби на радість жителів і гостей міста забезпечені обладнанням для надання безкоштовної послугою високошвидкісного обміну даними. Що б цим скористатися, потрібно лише зробити поїздку в транспорті, на якому є вказівка про безкоштовне Wi-Fi.

Компанія поставила перед собою завдання не тільки забезпечити інтернетом кожне навіть невелике поселення, а й зробити тарифи Інтертелеком на інтернет максимально збалансованими і доступними. Один з міст, де на початку 2017 року було проведено найбільшу кількість змін оператором став Дніпро (тарифи залишилися єдиними для всієї України). Внаслідок проведеної роботи, пропускна здатність обладнання була збільшена, що в свою чергу сприяє більш якісному та сталого з'єднанню.


Для роботи в мережах провайдера потрібен сумісний з Інтертелеком 3g модем . У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір подібних пристроїв. При підключенні консультанти допоможуть підібрати правильні рішення для Вашого регіону.

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!


Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени