(044) 233-84-04 (067) 502-51-52 (050) 109-47-07 (063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Карта покриття Інтертелеком в Запорізькій області

3g інтернет запорожье

Дякую! Ваша заявка успішно відправлена і в найближчий час з Вами зв'яжеться наш представник.

Підібрати кращий інтернет

Введіть ваш номер телефону

Введіть ваш населений пункт


Інтернет потрібен для:


Буду користуватися інтернетом на пристроях:


Де Вам необхідний інтернет:

2009 ознаменувався розширенням сфери діяльності Інтертелеком - Запоріжжя і ще 5 обласних центрів доповнили карту покриття бездротового інтернету (технологія CDMA) компанії. З 2011 року після завершення будівництва мережі CDMA в масштабах країни, компанія почала активну роботу в Запорізькій області.

Технічні характеристики і переваги

В даний момент на території регіону працює всього 2 мультиплексорних вузла. Один розташований в Запоріжжі, другий знаходиться в Мелітополі. Зона покриття Інтертелеком охоплює практично всю територію області, за винятком деяких населених пунктів, де послуги провайдера недоступні. Навіть в цьому випадку не слід впадати у відчай, адже організація досі продовжує програму з розширення своєї зони діяльності в сільській місцевості. Також не забувайте, що радіус дії однієї базової станції провайдера не менше 35 км. У Запоріжжя 3G можливий, як і в регіоні, не тільки в стандарті EV-DO Rev. A, а й в Rev.B + (швидкість до 14,7 Мбіт / с). Короткий список місць, де доступний турбо 3G:

Частина регіону
Населений пункт
Північ
Запоріжжя, Гуляйполе, Новомиколаївка, Вільнянськ
Схід
Пологи, Куйбишеве
Південь
Бердянськ, Мелітополь, Костянтинівка, Якимівка, Степанівка 1-я, Кирилівка, Приморськ, Приазовське
Захід
Енергодар, Кам'янка Дніпровська Веселе, Дніпрорудне
Центр
Орєхов, Токмак, Василівка, Молочанськ, Чернігівка

Особливості 3G інтернету в області

3g інтернет у запоріжжі

Запоріжжя не входить в список міст, де комунальний транспорт оснащений обладнанням в рамках програми від оператора для надання безкоштовного Wi-Fi. Однак жителям міста не варто засмучуватися, навіть якщо доводиться розраховувати на можливості свого тарифу. Адже на території міста існує можливість скористатися доступом до мережі з найкращого швидкістю, яка доступна мобільних мереж на Україні. Не забувайте про компанію «Автолюкс», яка в рамках співпраці з провайдером дозволила на своєму міжміському транспорті встановити обладнання для безкоштовного мобільного входу у всесвітню павутину.

Гнучкі тарифні плани

У Інтертелеком інтернет тарифи різноманітні, що враховують особливості персональних пристроїв. Практично всі тарифні плани не мають ліміту понад пакетного обсягу даних. На нашому сайті Ви можете отримати всю необхідну інформацію по тарифам і купити модем 3g Інтертелеком , а також проконсультуватися у фахівців , залишивши свій контактний телефон в формі зворотного зв'язку.

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!


Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени