viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Карта покриття Інтертелеком в Київській області

Актуальні дані на: 20 може 2022 року

Для відкриття карти

У 2007 році список міст, де компанія могла надавати послуг зв'язку, поповнився 16 містами. Один з них, де був відкритий центр обслуговування клієнтів Інтертелеком - Київ. Столиця України була визнана дуже перспективним напрямок для розвитку і тому компанія приділила їй і регіону особливо пильну увагу.

Швидкісний інтернет для будинку

Для мешканців Київської області ми пропонуємо сучасні варіанти підключення, для отримання швидкого інтернету, у місцях, де немає можливості підключити оптику. Ознайомтесь з нашими пропозиціями. Переглянути.

Технічні характеристики мереж

Всього на території регіону працює 14 мультиплексорних вузла, з них 4 розташовані в столиці. Зона покриття Інтертелеком в області щільна і становить майже 100%. Міста з найкращою зв'язком 3G інтернет - Київ і прилеглі населені пункти. Жителі всієї області можуть користуватися стандартним 3G з'єднанням (швидкість 3,1 Мбіт). Покриття високошвидкісного турбо інтернету (стандарт EV-DO Rev. B +) досить широке, але скористатися ним, на жаль, можуть не всі. Турбо 3G зв'язок доступний для жителів наступних місць проживання:

Частина регіону
Населений пункт
Північ
Київ, Бровари, Ірпінь, Іванків
Схід
Березань, Згурівка, Яготин, Переяслав-Хмельницький
Південь
Біла Церква, Миронівка, Богуслав, Тараща
Захід
Сквира, Тетіїв, Фастів
Центр
Бориспіль, Обухів

Можливий доступ в мережу зі швидкістю 14,7 Мбіт / с на трасах міжнародного призначення. Крім цього, обладнанням оператора укомплектовані сучасні високошвидкісні поїзди. Також варто відзначити, що столиця потрапив в список міст, де реалізована програма по оснащенню комунального транспорту Wi-Fi. Скористатися ним може кожен пасажир, для цього на своєму пристрої знайдіть точку доступу з назвою оператора - він безкоштовний і не вимагає пароля.

Форма підбору інтернету. Крок 1 - Інтернет потрібен для:

Форма підбору інтернету. Крок 2 - На яких пристроях використовуватиметься:

Форма підбору інтернету. Крок 3 - Де необхідний інтернет:
Форма підбору інтернету: Крок 4 - Введіть контактні дані:

Введіть ваш телефон

Введіть ваш населений пункт

Тарифні плани і обладнання Інтертелеком в Києві і області

3г покриття Інтертелеком київ

У Інтертелеком тарифи 3G інтернету відрізняються великим вибором і грамотним підходом. Навіть найвибагливіший абонент знайде цікаве для нього пропозицію, адже тарифні плани вельми різноманітні і враховують технічні особливості переносних пристроїв. Також компанія не зупиняється у своєму розвитку і продовжує не тільки модернізувати і розширювати мережу, а й встановлює привабливі тарифи для своїх абонентів, головною особливістю яких є безліміт трафіку (доступний лише для деяких тарифних планах). Для роботи з мережею потрібен відповідний Інтертелеком модем, купити який Ви можете в нашому інтернет-магазині .

Зручне обслуговування, привабливі тарифи і можливість входити в мережу в будь-якій точці України - все це коштує Вашої уваги.

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3

Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени
Корзина порожня