viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Карта покриття Інтертелеком в Полтавській області

Актуальні дані на: 04 липень 2022 року

Для відкриття карти

Початок партнерства Інтертелеком-Полтава було покладено 25 лютого 2008 року, коли в місті було відкрито центр, де клієнти могли отримати обслуговування і скористатися можливостями мережі CDMA. Всього за рік оператор домігся успіху в Полтавській області та значно збільшив свою абонентську базу. І навіть зараз (через майже десять років) Інтертелеком як і раніше затребуваний і носить звання національного оператора.

Швидкісний інтернет для будинку

Для мешканців Полтавської області ми пропонуємо сучасні варіанти підключення, для отримання швидкого інтернету, у місцях, де немає можливості підключити оптику. Ознайомтесь з нашими пропозиціями. Переглянути.

Технічні характеристики і переваги

Всього мультиплексорних вузлів в Полтавському регіоні розташовано 6. У самому регіональному центрі перебувати 3 вузли. Один з них розташований на території Полтавського ОРТПЦ. Другий - на території підприємства Укртелеком.

Форма підбору інтернету. Крок 1 - Інтернет потрібен для:

Форма підбору інтернету. Крок 2 - На яких пристроях використовуватиметься:

Форма підбору інтернету. Крок 3 - Де необхідний інтернет:
Форма підбору інтернету: Крок 4 - Введіть контактні дані:

Введіть ваш телефон

Введіть ваш населений пункт

Всього покриття CDMA охоплює близько 95% Полтавській області. 3G інтернетом (EV-DO Rev.A) можуть скористатися більшість жителів регіону (близько 80% площі). А ось турбо-інтернет доступний обмеженому числу клієнтів провайдера. Адже технологія Rev.B + поширена на незначній частині області - не більше 40%.

Частина регіону
Населений пункт
Північ
Заводське, Лохвиця, Гадяч, Зіньків, Пирятин
Схід
Опішня, Диканька, Котельва, Полтава, Карлівка
Південь
Кобеляки, Горішні Плавні, Кременчук, Нові Санжари
Захід
Семенівка, Оржиця, Лубни, Глобине, Хорол, Гребінка
Центр
Велика Багачка, Решетилівка, Миргород, Гоголеве, Коноплянка

Особливості покриття та обладнання

Для жителів Полтави і гостей міста компанія Інтертелеком зробила подарунок - реалізувала програму, суть якої полягає в наданні послуги бездротового (Wi-Fi) з'єднання в комунальному транспорті безоплатно. Також, таким чином, оператор показує можливості свого обладнання. Скористатися цим може будь-хто. Швидкість інтернету 3G послуги безкоштовного Wi-Fi досягає унікального для українських мереж показника - 14,7 Мбіт.

В основі комерційного успіху компанії лежить кілька фактів:

  • Робота провайдера, крім надання якісних послуг, також спрямована на співпрацю з усіма своїми абонентами, де панують індивідуальний підхід і взаємоповага.
  • Зона покриття Інтертелеком в Україні найбільш розгалужена. Керівництво компанії встановило мета - щоб кожен українець міг дзвонити і обмінюватися інформацією в будь-якому місці нашої країни. Хоч на вершині гір, хоч посеред степу або в глибинці абоненти оператора не повинні зазнавати труднощів у спілкуванні і досліджувати навколишній світ з максимальними можливостями.

Інтертелеком Полтава

В нашому магазині Ви можете купити модем Інтертелеком , підібрати свої Інтертелеком тарифи, а також отримати безкоштовну консультацію щодо підключення та вибору обладнання. Залиште свій контактний номер телефону в формі зворотного зв'язку, і ми передзвонимо.

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3

Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени
Корзина порожня