(044) 233-84-04 (067) 502-51-52 (050) 109-47-07 (063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Карта покриття Інтертелеком в Полтавській області

Інтертелеком Полтава

Дякую! Ваша заявка успішно відправлена і в найближчий час з Вами зв'яжеться наш представник.

Підібрати кращий інтернет

Введіть ваш номер телефону

Введіть ваш населений пункт


Інтернет потрібен для:


Буду користуватися інтернетом на пристроях:


Де Вам необхідний інтернет:

Початок партнерства Інтертелеком-Полтава було покладено 25 лютого 2008 року, коли в місті було відкрито центр, де клієнти могли отримати обслуговування і скористатися можливостями мережі CDMA. Всього за рік оператор домігся успіху в Полтавській області та значно збільшив свою абонентську базу. І навіть зараз (через майже десять років) Інтертелеком як і раніше затребуваний і носить звання національного оператора.

Технічні характеристики і переваги

Всього мультиплексорних вузлів в Полтавському регіоні розташовано 6. У самому регіональному центрі перебувати 3 вузли. Один з них розташований на території Полтавського ОРТПЦ. Другий - на території підприємства Укртелеком. Всього покриття CDMA охоплює близько 95% Полтавській області. 3G інтернетом (EV-DO Rev.A) можуть скористатися більшість жителів регіону (близько 80% площі). А ось турбо-інтернет доступний обмеженому числу клієнтів провайдера. Адже технологія Rev.B + поширена на незначній частині області - не більше 40%.

Частина регіону
Населений пункт
Північ
Заводське, Лохвиця, Гадяч, Зіньків, Пирятин
Схід
Опішня, Диканька, Котельва, Полтава, Карлівка
Південь
Кобеляки, Горішні Плавні, Кременчук, Нові Санжари
Захід
Семенівка, Оржиця, Лубни, Глобине, Хорол, Гребінка
Центр
Велика Багачка, Решетилівка, Миргород, Гоголеве, Коноплянка

Особливості покриття та обладнання

Особливості підключення і покриття

Для жителів Полтави і гостей міста компанія Інтертелеком зробила подарунок - реалізувала програму, суть якої полягає в наданні послуги бездротового (Wi-Fi) з'єднання в комунальному транспорті безоплатно. Також, таким чином, оператор показує можливості свого обладнання. Скористатися цим може будь-хто. Швидкість інтернету 3G послуги безкоштовного Wi-Fi досягає унікального для українських мереж показника - 14,7 Мбіт.

В основі комерційного успіху компанії лежить кілька фактів:

  • Робота провайдера, крім надання якісних послуг, також спрямована на співпрацю з усіма своїми абонентами, де панують індивідуальний підхід і взаємоповага.
  • Зона покриття Інтертелеком в Україні найбільш розгалужена. Керівництво компанії встановило мета - щоб кожен українець міг дзвонити і обмінюватися інформацією в будь-якому місці нашої країни. Хоч на вершині гір, хоч посеред степу або в глибинці абоненти оператора не повинні зазнавати труднощів у спілкуванні і досліджувати навколишній світ з максимальними можливостями.

В нашому магазині Ви можете купити модем Інтертелеком , підібрати свої Інтертелеком тарифи , а також отримати безкоштовну консультацію щодо підключення та вибору обладнання. Залиште свій контактний номер телефону в формі зворотного зв'язку, і ми передзвонимо.

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!


Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени