viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Карта покриття Інтертелеком Вінницька область

Актуальні дані на: 17 може 2022 року

Для відкриття карти

2007 рік для компанії ознаменувався тим, що 16 великих міст України (велика частина з них це столиці областей) були включені в зону покриття Інтертелеком - Вінниця в їх числі. Досить швидко (протягом всього пару років) оператор міцно влаштувався в регіоні і зайняв лідируючі позиції в сфері надання 3G інтернету в Вінниці.

Швидкісний інтернет для будинку

Для мешканців Вінницької області ми пропонуємо сучасні варіанти підключення, для отримання швидкого інтернету, у місцях, де немає можливості підключити оптику. Ознайомтесь з нашими пропозиціями. Переглянути.

Технічні характеристики і переваги

На всю область припадати 17 мультиплексорних вузлів. У самому населеному пункті працює 4 вузли, один з яких знаходиться на території ПАТ «Укртелеком» (угода між провайдером і підприємством про співпрацю діє з 2002).

Покриття в регіоні дуже гарне і охоплює практично всю територію (близько 99%). Жителям доступні стандарти EV-DO Rev.A (з 1 квітня 2008р.) І Rev.B + (з червня 2011р.). Хоч оператор і продовжує розширювати і модернізувати існуючу мережу CDMA у Інтертелеком покриття 3G турбо інтернету займає не більше 80% регіону.

Форма підбору інтернету. Крок 1 - Інтернет потрібен для:

Форма підбору інтернету. Крок 2 - На яких пристроях використовуватиметься:

Форма підбору інтернету. Крок 3 - Де необхідний інтернет:
Форма підбору інтернету: Крок 4 - Введіть контактні дані:

Введіть ваш телефон

Введіть ваш населений пункт

карта покриття у вінніцкій області

Особливості використання та тарифи

Також багатьох жителів і гостей радує можливість скористатися безкоштовним доступом до мережі, здійснюючи поїздки по місту в комунальному транспорті.

І все це можливо завдяки обладнанню Інтертелеком, яке надано в рамках програми забезпечення муніципального транспорту Wi-Fi (дана програма реалізована тільки в 17 обласних центрах України).

Короткий список місць, де доступний турбо інтернет:

Частина регіону
Населений пункт
Північ
Калинівка, Хмільник, Козятин, Погребище
Схід
Гайсин, Ладижин, Іллінці, Бершадь
Південь
Крижопіль, Ямпіль, Могилів-Подільський
Захід
Шаргород, Бар, Жмеринка
Центр
Вінниця, Тульчин, Немирів, Вапнярка, Гнівань

Для цього потрібно знайти в списку з'єднань назва оператора з номером транспорту і під'єднатися без пароля. Крім цього турбо 3G (швидкість до 14,7 Мбіт) можливий на основних трасах в міжміських автобусах «Автолюкс» і залізничних коліях в поїздах «Інтерсіті».

Що робити, якщо поганий сигнал

У нашому магазині Ви зможете отримати консультацію щодо посилення сигналу для оператора, а також підібрати підсилюючу антену самостійно, або з інженером. Детальніше .

У Інтертелеком інтернет тарифи розроблені таким чином, що кожен абонент знайде для себе найбільш підходящий. Умови тарифів зрозумілі кожному. Вони враховують можливості різноманітних пристроїв і бажання абонентів обмінюватися інформацією без обмежень.

Крім цього, варто відзначити, що зв'язок від провайдера не тільки безпечна для здоров'я, але і захищена від злому даних. У нашому магазині можна підібрати будь-який модем Інтертелеком, купити різноманітне обладнання для роботи в мережах третього покоління, а також проконсультуватися у професійних консультантів.

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3

Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени
Корзина порожня