(044) 233-84-04 (067) 502-51-52 (050) 109-47-07 (063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Карта покриття Інтертелеком Вінницька область

карта покриття у вінніцкій області

Дякую! Ваша заявка успішно відправлена і в найближчий час з Вами зв'яжеться наш представник.

Підібрати кращий інтернет

Введіть ваш номер телефону

Введіть ваш населений пункт


Інтернет потрібен для:


Буду користуватися інтернетом на пристроях:


Де Вам необхідний інтернет:

2007 рік для компанії ознаменувався тим, що 16 великих міст України (велика частина з них це столиці областей) були включені в зону покриття Інтертелеком - Вінниця в їх числі. Досить швидко (протягом всього пару років) оператор міцно влаштувався в регіоні і зайняв лідируючі позиції в сфері надання 3G інтернету у Вінниці.

Технічні характеристики і переваги

На всю область припадає 17 мультиплексорних вузлів. У самому населеному пункті працює 4 вузли, один з яких знаходиться на території ПАТ «Укртелеком» (угода між провайдером і підприємством про співпрацю діє з 2002). Покриття в регіоні дуже гарне і охоплює практично всю територію (близько 99%). Жителям доступні стандарти EV-DO Rev.A (з 1 квітня 2008р.) І Rev.B + (з червня 2011р.). Хоч оператор і продовжує розширювати і модернізувати існуючу мережу CDMA у Інтертелеком покриття 3G турбо інтернету займає не більше 80% регіону. Короткий список місць, де доступний турбо інтернет:

Частина регіону
Населений пункт
Північ
Калинівка, Хмільник, Козятин, Погребище
Схід
Гайсин, Ладижин, Іллінці, Бершадь
Південь
Крижопіль, Ямпіль, Могилів-Подільський
Захід
Шаргород, Бар, Жмеринка
Центр
Вінниця, Тульчин, Немирів, Вапнярка, Гнівань

Особливості використання та тарифи

Інтертелеком тарифи у Вінниці

Також багатьох жителів і гостей радує можливість скористатися безкоштовним доступом до мережі, здійснюючи поїздки по місту в комунальному транспорті. І все це можливо завдяки обладнанню Інтертелеком, яке надано в рамках програми забезпечення муніципального транспорту Wi-Fi (дана програма реалізована тільки в 17 обласних центрах України). Для цього потрібно знайти в списку з'єднань назва оператора з номером транспорту і під'єднатися без пароля. Крім цього турбо 3G (швидкість до 14,7 Мбіт) можливий на основних трасах в міжміських автобусах «Автолюкс» і залізничних коліях в поїздах «Інтерсіті».

У Інтертелеком інтернет тарифи розроблені таким чином, що кожен абонент знайде для себе найбільш підходящий. Умови тарифів зрозумілі кожному. Вони враховують можливості різноманітних пристроїв і бажання абонентів обмінюватися інформацією без обмежень. Крім цього, варто відзначити, що зв'язок від провайдера не тільки безпечна для здоров'я, але і захищена від злому даних. У нашому магазині можна підібрати будь-який модем Інтертелеком, купити різноманітне обладнання для роботи в мережах третього покоління, а також проконсультуватися у професійних консультантів.

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!


Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени
-->