viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Карта покриття ТриМоб 3g в Україні

Для відкриття карти

Фактично історія 3mob, як оператора зв'язку третього покоління, почалася в 2006 році, з отриманням ліцензії на право використання на мереж третього покоління. Називаючись тоді Utel, ТриМоб фактично б філією Укртелекому - найбільшого провайдера фіксованого зв'язку в Україні.

Його керівники, бачачи успіхи мобільних провайдерів, вирішили відкусити шматок ласого пирога мобільного зв'язку. Для цього був організований Утел. А для підвищення конкурентної спроможності, оператор отримав небувалий подарунок - ліцензію на 3g.

Це дозволило запропонувати клієнтам нові послуги, а саме, відеодзвінки через Скайп, або інший мобільний месенджер, комфортний перегляд роликів на Ютубі і просто швидкий доступ до Інтернету на швидкості до 7,2 Мбіт/сек.

Форма підбору інтернету. Крок 1 - Інтернет потрібен для:

Форма підбору інтернету. Крок 2 - На яких пристроях використовуватиметься:

Форма підбору інтернету. Крок 3 - Де необхідний інтернет:
Форма підбору інтернету: Крок 4 - Введіть контактні дані:

Введіть ваш телефон

Введіть ваш населений пункт

Які міста охоплює покриття ТриМоб

Першими щасливчиками потрапили в карту покриття Укртелеком (Трімоб), стали Київ, Харків, Дніпро (тоді ще Дніпропетровськ), Донецьк, Одеса та Львів. Надалі Utel покриття охопило всі 24 обласних центри, а також кримський міста Сімферополь, Севастополь, Керч та інші великі міста, включаючи практично весь Південний Берег Криму. Подальший розвиток мережі йшло невисокими темпами через відсутність конкуренції внаслідок монопольного становища на ринку.

Карта покриття Трімоб в Україні

На даний момент 3mob покриття, крім згаданих міст, охоплює інші найбільші міста. Особливо широко представлені Київська , Дніпропетровська і Одеська області, де багато районних центрів мають можливість користуватися високошвидкісним інтернетом.

Однак і в тих містах, куди не «дійшло" покриття ТриМоб, є шанс "залишатися в мережі". Допомогти в цьому може роумінг від Водафон, з яким було укладено договір. Вельми забавний той факт, що раніше МТС (назва Водафон до ребрендингу), надавав своїм абонентам доступ до 3g за допомогою роумінгу в мережі Утел. Як видно співпрацю давнє і взаємовигідне.

Укртелеком - друга назва оператора

Тим більше на теперішній день карта охоплення Vodafone більш обширна і стабільно збільшується. Для кінцевого абонента не має принципового значення, який саме провайдер в даний момент надає вихід в глобальну павутину. Тому має сенс говорити, що покриття ТриМоб не поступається лідерам ринку.

Устаткування для підключення до інтернету

Як вже було сказано швидкість підключення складає до 7,2 Мбіт/сек і в перспективі швидкість може зрости ще більше. Для використання усіх можливостей наданих високошвидкісним доступом в інтернет, дуже важливо правильно підібрати обладнання.

З усього різноманіття різних пристроїв, фахівці нашого інтернет-магазину допоможуть Вам зробити правильний вибір wifi роутера Трімоб або 3g модему Трімоб .

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3

Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени
Корзина порожня