viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Карта покриття Інтертелеком в Миколаївській області

Актуальні дані на: 17 серпень 2022 року

Для відкриття карти

У 2007 році в багатьох великих містах України були відкриті центри, де українці могли б отримати обслуговування і підключити свій девайс до мережі Інтертелеком, Миколаїв був серед них. А з 1-го квітня 2008 р жителі Миколаївської області отримали мобільний 3G інтернет до 3,1 Мбіт / с. Апгрейд обладнання для підтримки більш швидкісний технології організація почала в 2011 р, при цьому він намагається пам'ятати і про людей з сільської місцевості.

Швидкісний інтернет для будинку

Для мешканців Миколаївської області ми пропонуємо сучасні варіанти підключення, для отримання швидкого інтернету, у місцях, де немає можливості підключити оптику. Ознайомтесь з нашими пропозиціями. Переглянути.

Технічні характеристики і переваги покриття

Форма підбору інтернету. Крок 1 - Інтернет потрібен для:

Форма підбору інтернету. Крок 2 - На яких пристроях використовуватиметься:

Форма підбору інтернету. Крок 3 - Де необхідний інтернет:
Форма підбору інтернету: Крок 4 - Введіть контактні дані:

Введіть ваш телефон

Введіть ваш населений пункт

В Житомирському регіоні одне з найбільших число мультиплексорних структур (вузлів) - 18. У самому Житомирі їх 4. Один з вузлів за умовами між операторської угоди розташований на території Укртелеком. В цілому завдяки щільному розташуванню базових станцій Інтертелеком мережу зв'язку охоплює близько 97% території. Для Житомирської області провайдер пропонує 3G інтернет не тільки за технологією Rev.A. Є можливість скористатися унікальним для України стандартом технології EV-DO - Rev.B +. Завдяки йому абоненти компанії можуть отримати доступ в мережу зі швидкістю до 14,7 Мбіт. На жаль, ця послуга доступна далеко не всім. Тому, перш, ніж підключити свій девайс до турбо інтернету уточніть, чи доступний цей сервіс для Вашого населеного пункту:

Частина регіону
Населений пункт
Північ
Братське, Южноукраїнськ, Криве озеро, Первомайськ, Новий Буг, Казанка
Схід
Снігурівка, Березнегувате, Баштанка
Південь
Коблево, Очаків, Миколаїв
Захід
Любашівка, Доманівка, Врадіївка
Центр
Ставки, Нова Одеса, Вознесенськ

Хорошим варіантом роутера, який підтримує обидва вищеописаних стандарту стане sierra aircard 771s , він забезпечить високу швидкість і дозволяє працювати з будь-якими оператором

Особливості та тарифні плани

Миколаїв виявився в числі 17 регіональних центрів, де компанія здійснила особливу суспільну програму. З 2015 р кожен, хто здійснює поїздку в громадському транспорті з відміткою про Wi-Fi, може скористатися наданою послугою абсолютно безкоштовно. До того ж швидкість даного підключення до інтернету унікальна для нашої країни - 14,7 Мбіт / с. Це дозволило місцевим жителям і його гостям весь час бути доступними для зв'язку.

Покриття Інтертелеком Миколаїв

Тарифи від Інтертелеком розроблені з урахуванням різноманітних вимог клієнтів. Організація робить упор не тільки на простоту і доступність своїх послуг, але і на спілкування зі своїми абонентами. Щоб клієнти відчували свободу в отриманні інформації в будь-який момент в будь-якій точці України, провайдер створив найрозгалуженішу волоконно-оптичне покриття в країні. Також зробив тарифи збалансованими і зняв обмеження щодо лімітів.

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3

Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени
Корзина порожня