(044) 233-84-04 (067) 502-51-52 (050) 109-47-07 (063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Карта покриття Інтертелеком в Миколаївській області

Покриття Інтертелеком Миколаїв

Дякую! Ваша заявка успішно відправлена і в найближчий час з Вами зв'яжеться наш представник.

Підібрати кращий інтернет

Введіть ваш номер телефону

Введіть ваш населений пункт


Інтернет потрібен для:


Буду користуватися інтернетом на пристроях:


Де Вам необхідний інтернет:

У 2007 році в багатьох великих містах України були відкриті центри, де українці могли б отримати обслуговування і підключити свій девайс до мережі Інтертелеком, Миколаїв був серед них. А з 1-го квітня 2008 р жителі Миколаївської області отримали мобільний 3G інтернет до 3,1 Мбіт / с. Апгрейд обладнання для підтримки більш швидкісний технології організація почала в 2011 р, при цьому він намагається пам'ятати і про людей з сільської місцевості.

Технічні характеристики і переваги покриття

В Житомирському регіоні одне з найбільших число мультиплексорних структур (вузлів) - 18. У самому Житомирі їх 4. Один з вузлів за умовами між операторської угоди розташований на території Укртелеком. В цілому завдяки щільному розташуванню базових станцій Інтертелеком мережу зв'язку охоплює близько 97% території. Для Житомирської області провайдер пропонує 3G інтернет не тільки за технологією Rev.A. Є можливість скористатися унікальним для України стандартом технології EV-DO - Rev.B +. Завдяки йому абоненти компанії можуть отримати доступ в мережу зі швидкістю до 14,7 Мбіт. На жаль, ця послуга доступна далеко не всім. Тому, перш, ніж підключити свій девайс до турбо інтернету уточніть, чи доступний цей сервіс для Вашого населеного пункту:

Частина регіону
Населений пункт
Північ
Братське, Южноукраїнськ, Криве озеро, Первомайськ, Новий Буг, Казанка
Схід
Снігурівка, Березнегувате, Баштанка
Південь
Коблево, Очаків, Миколаїв
Захід
Любашівка, Доманівка, Врадіївка
Центр
Ставки, Нова Одеса, Вознесенськ

Хорошим варіантом роутера, який підтримує обидва вищеописаних стандарту стане sierra aircard 771s , він забезпечить високу швидкість і дозволяє працювати з будь-якими оператором

Особливості та тарифні плани

тарифні плани від національного оператора

Миколаїв виявився в числі 17 регіональних центрів, де компанія здійснила особливу суспільну програму. З 2015 р кожен, хто здійснює поїздку в громадському транспорті з відміткою про Wi-Fi, може скористатися наданою послугою абсолютно безкоштовно. До того ж швидкість даного підключення до інтернету унікальна для нашої країни - 14,7 Мбіт / с. Це дозволило місцевим жителям і його гостям весь час бути доступними для зв'язку.

Тарифи від Інтертелеком розроблені з урахуванням різноманітних вимог клієнтів. Організація робить упор не тільки на простоту і доступність своїх послуг, але і на спілкування зі своїми абонентами. Щоб клієнти відчували свободу в отриманні інформації в будь-який момент в будь-якій точці України, провайдер створив найрозгалуженішу волоконно-оптичне покриття в країні. Також зробив тарифи збалансованими і зняв обмеження щодо лімітів.

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!


Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени