viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Карта покриття Інтертелеком в Черкаській області

Актуальні дані на: 07 липень 2022 року

Для відкриття карти

У 2007 році в 16 великих містах України були відкриті центри для обслуговування клієнтів компанії Інтертелеком. Черкаси теж значилися в цьому списку. У той рік оператор пропонував послуги CDMA зв'язку, але вже через рік в Черкаській області була реалізована послуга 3G інтернету. З тих пір провайдер не тільки розширив свою мережу зв'язку в регіоні, а й значно збільшив номерну базу клієнтів.

Швидкісний інтернет для будинку

Для мешканців Черкаській області ми пропонуємо сучасні варіанти підключення, для отримання швидкого інтернету, у місцях, де немає можливості підключити оптику. Ознайомтесь з нашими пропозиціями. Переглянути.

Технічні характеристики і переваги покриття

Всього по області размещено10 мультиплексорних вузлів.

Форма підбору інтернету. Крок 1 - Інтернет потрібен для:

Форма підбору інтернету. Крок 2 - На яких пристроях використовуватиметься:

Форма підбору інтернету. Крок 3 - Де необхідний інтернет:
Форма підбору інтернету: Крок 4 - Введіть контактні дані:

Введіть ваш телефон

Введіть ваш населений пункт

Кілька з них розташовані в місті Умань. У столиці регіону їх 2: перший на території компанії Укртелеком, другий на території Черкаського ОРТПЦ. В області у Інтертелеком зона покриття CDMA одна з найкращих в країні - понад 95%. 3G мережі (Rev.A - покоління технології EV-DO) покриває приблизно 90% території. А унікальне для України покоління Rev.B + з турбо швидкістю - понад 80% площі.

Частина регіону
Населений пункт
Північ
Великий Хутір, Канів, Золотоноша, Драбів
Схід
Сміла, Червона Слобода, Чапаєвка, Чигирин, Черкаси
Південь
Шпола, Ватутіне, Умань, Тальне, Кам'янка, Христинівка, Монастирище
Захід
Буки, Маньківка, Іваньки, Цибулів, Жашків
Центр
Городище, Звенигородка, Водяники, Корсунь-Шевченківський

Протягом останніх кількох років в Черкасах мобільний інтернет 3G доступний кожному пасажиру комунального транспорту. Адже в цьому місті, як і ще 16-ти провайдер здійснив свою програму - дозволити громадськості випробувати технічні можливості компанії. Послуга турбо з'єднання абсолютно безкоштовна і не має обмежень. Потрібно тільки зробити поїздку в будь-якому громадському транспорті із зазначенням про безкоштовне Wi-Fi.

Різноманітність тарифних планів і обладнання

Основна мета компанії - з найкращим результатом задовольнити вимоги своїх абонентів до якості зв'язку та доступу у всесвітню павутину. Для цього оператор постійно працює над удосконаленням свого обладнання, продовжує розширювати зону покриття і прагнути до реалізації своїх програм. Спеціально для зручності клієнтів фахівцями оператора були розроблені різноманітні тарифні плани. Серед них кожен може підібрати відповідний йому як по набору послуг, так і за вартістю. Тому, якщо хочете якісний і стабільний доступ в мережу в будь-якому місці нашої країни - приєднуйтеся до провайдера!

Інтертелеком Черкаси покриття

У нас на сайті Ви можете купити купити 3g модем Інтертелеком , підібрати вигідні тарифи на інтернет Інтертелеком, а також отримати безкоштовну консультацію щодо підключення та вибору обладнання. Залиште свій контактний номер телефону в формі зворотного зв'язку, і ми передзвонимо.

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3

Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени
Корзина порожня