(044) 233-84-04 (067) 502-51-52 (050) 109-47-07 (063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Карта покриття Інтертелеком в Івано-Франківській області

покриття Інтертелеком івано - франківськ

Дякую! Ваша заявка успішно відправлена і в найближчий час з Вами зв'яжеться наш представник.

Підібрати кращий інтернет

Введіть ваш номер телефону

Введіть ваш населений пункт


Інтернет потрібен для:


Буду користуватися інтернетом на пристроях:


Де Вам необхідний інтернет:

Важливий регіон для компанії Інтертелеком - Івано-Франківськ покритий на 90% двома сучасними технологіями Ev-Do Rev A і Rev B. Максимальну швидкість видає технологія Rev B, а саме до 14,7 Мбіт / сек, покритий не тільки столиця, а й більша частина регіону: Калуш, Богородчани, Яремча, Верховина, Долина, Болехів, і інші. Більшість жителів місцевості давно зупинили вибір на цьому операторі, але є й інші 3g інтернет компанії: Трімоб, Київстар та МТС. Щоб підключити мобільний 3g інтернет , знадобиться роутер або модем. З його допомогою використання інтернету буде доступно в будь-якій точці на карті покриття.

Особливості покриття Інтертелеком в Івано-Франківську

особливості 3г інтернету Інтертелеком у Івано-Франківську

Ви зможете переконатися у великій зоні покриття Інтертелеком Івано-Франківської області. Будьте впевнені, що компанія дасть стабільне підключення мережі і не образить ціною на тариф. У Інтертелеком тарифи представлені у великій кількості і задовольнять будь-якого абонента. Якщо Ви використовуєте мережу для роботи - виберіть безліміт на місяць, для туристів забезпечений інтернет, де платні використовуються Мегабайти, таким чином, кошти будуть зекономлені в рази, без несподіваних збоїв, які часто засмучують користувачів в відповідальні моменти. Забудьте, що таке «поставити завантажувати фільм на ніч», з національним оператором 3G приємно і працювати, і відпочивати!

Подробиці підключення та обладнання

Підключення и тарифи

Купити 3G модем Інтертелеком вигідніше, ніж будь-який інший! По-перше, підкуповує доступність і популярність, по-друге ціна - нижче якості. Якщо Вам потрібна допомога у виборі і професійна консультація, наші продавці знаходять підхід до покупця і намагаються підібрати підключення, яке найбільш підійде заданому регіону. Вибирайте лідируючого оператора, для швидкої передачі даних. Ми даємо гарантію, яку підтвердить численна аудиторія користувачів.

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!


Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени