viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Карта покриття Інтертелеком в Херсонській області

Актуальні дані на: 17 серпень 2022 року

Для відкриття карти

У 2007 році в 16 містах України почали роботу центри для обслуговування клієнтів Інтертелеком - Херсон опинився в числі цих населених пунктів. Через рік оператор зробив апгрейд мережі, після чого жителі області почали користуватися 3G інтернетом зі швидкістю до 3,1 Мбіт. Завдяки цьому компанія отримала визнання у населення - кількість абонентів перевищила понад 200 тис.

Швидкісний інтернет для будинку

Для мешканців Херсонської області ми пропонуємо сучасні варіанти підключення, для отримання швидкого інтернету, у місцях, де немає можливості підключити оптику. Ознайомтесь з нашими пропозиціями. Переглянути.

Технічні характеристики і переваги покриття

На території регіону розташовано 10 мультиплексорних вузлів. У Херсоні - 2. Один з них знаходиться на території Укртелеком. В цілому в Херсонській області вишки Інтертелеком створюють рівномірне покриття CDMA мережі, яке охоплює практично 100 % території.

Форма підбору інтернету. Крок 1 - Інтернет потрібен для:

Форма підбору інтернету. Крок 2 - На яких пристроях використовуватиметься:

Форма підбору інтернету. Крок 3 - Де необхідний інтернет:
Форма підбору інтернету: Крок 4 - Введіть контактні дані:

Введіть ваш телефон

Введіть ваш населений пункт

У регіоні діють 2 покоління стандарту бездротового зв'язку EV-DO: Rev.A і Rev.B + (турбо режим - швидкість 14,7 Мбіт). Турбо з'єднання доступно для населення з 2011 р після того, як компанія модернізувала обладнання. В даний час часу підключити швидкісний інтернет можливо на невеликій частині області (не більше 50% площі):

Частина регіону
Населений пункт
Північ
Велика Лепітіха, Верхній Рогачик
Схід
Нижні Сірогози, Іванівка, Новотроїцьке
Південь
Хорли, Генічеськ, Скадовськ, Залізний порт, Лазурне
Захід
Олешки, Херсон, Станіслав, Білозерка, Гола Пристань
Центр
Чаплинка, Нова Каховка, Каховка

Підключення та тарифні плани

Різноманітні тарифні плани від Інтертелеком

Херсон і ще 16 великих міст України - це місця, де компанія здійснила особливу суспільну програму по забезпеченню населення доступним високошвидкісним з'єднанням з всесвітньою павутиною. Таким чином, жителі та гості міста можуть постійно бути на зв'язку і відчути на собі унікальність послуги турбо інтернету. Послуга безкоштовна. Скористатися нею можна в громадському транспорті з позначкою про Wi-Fi.

Можливість підключити 3G є у будь-якого мешканця в нашій країні - оператор подбав про доступність своєї зв'язку і відкрив безліч центрів по всій країні, де будь-який клієнт може отримати якісне обслуговування. Тарифні плани у оператора зручні і спеціально підібрані з урахуванням можливостей персональних гаджетів. Зв'язок має високий ступінь захисту, тому можна не хвилюватися про несанкціонований доступ до персональних даних. Також багато тарифи не мають обмеження в ліміті, що є безперечною перевагою.

Інтертелеком Херсон, карта покриття 3G

Чому варто вибирати наш магазин

У нас Ви зможете вибрати модем для Інтертелеком будь-якої цінової категорії, після професійної консультації в чаті або по телефону. Підібрати інше обладнання, наприклад, спрямовані антени Інтертелеком , для посилення сигналу, що дозволить Вам підключити інтернет в селі або на дачі. Ми займаємося послугами в сфері бездротового інтернету вже довгий час і з радістю поділимося свої досвідом.

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3

Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени
Корзина порожня