viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Карта покриття Інтертелеком в Харківській області

Актуальні дані на: 17 може 2022 року

Для відкриття карти

Компанія почала свою діяльність в далекому 2001 році в ролі регіонального оператора. Протягом 6-ти років він став національним. Одним з перших міст в східній частині країни став для Інтертелеком Харків. Відбулася ця подія в 2009 році, коли організація отримала ліцензію, завдяки чому вона могла надавати свої послуги на сході України. З тих пір компанія невпинно піклувалася про жителів області.

Швидкісний інтернет для будинку

Для мешканців Харьківської області ми пропонуємо сучасні варіанти підключення, для отримання швидкого інтернету, у місцях, де немає можливості підключити оптику. Ознайомтесь з нашими пропозиціями. Переглянути.

Технічні характеристики і особливості

Зараз по Харківській області працює 4 мультиплексорних вузлів, один перебувати на території ПАТ «Укртелеком» в рамках співпраці між операторами зв'язку. На території всієї країни оператор постійно розвиває 3G інтернет - Харків не виняток, покриття в області дозволяє виходити в інтернет в стандартах EV-DO Rev.A і Rev.B +.

Форма підбору інтернету. Крок 1 - Інтернет потрібен для:

Форма підбору інтернету. Крок 2 - На яких пристроях використовуватиметься:

Форма підбору інтернету. Крок 3 - Де необхідний інтернет:
Форма підбору інтернету: Крок 4 - Введіть контактні дані:

Введіть ваш телефон

Введіть ваш населений пункт

Варто відзначити, що в даному регіоні прийом один з найбільш щільних на сході і продовжує розширюватися. Адже провайдер не зупиняється на досягнутому і активно модернізує базові станції. Інтернет зі швидкістю близько 14,7 Мбіт/с доступний в наступних великих населених пунктах і прилеглих до них поселень:

Частина регіону
Населений пункт
Північ
Харків, Богодухів, Вовчанськ
Схід
Великий Бурлук, Ізюм, Борова
Південь
Краснопавлівка, Лозова, Близнюки, Барвінкове, Сахновщина
Захід
Кегичівка, Красноград, Краснокутськ
Центр
Песочин, Чугуїв, Балаклея, Первомайський

Також можливо скористатися даною послугою і на основних трасах. Особливо, якщо їхати в автобусах «Автолюкс». На жаль, столиця регіону не значитися в списку міст, в яких реалізується національна програма про оснащення громадського транспорту безкоштовним Wi-Fi. Тому здійснюючи поїздки по цьому чудовому місту на тролейбусі або в трамваї доведеться обходиться можливостями свого тарифного плану.

Підключення та різноманітність тарифних планів

І все ж не впадайте у відчай! Тарифи Інтертелеком для здійснення входу в мережу значно відрізняються від аналогічних у інших представників і мають безліч переваг. Головні переваги:

  • Лінійка тарифів з 3G турбо дозволяє входити у всесвітню павутину з найбільшою швидкістю, яку забезпечує обладнання провайдера.
  • Використання трафіку в більшій кількості, ніж встановлено пакетом в основному безлімітне.
  • Багато цікавих пропозицій для різних типів пристроїв.

На нашому сайті Ви зможете підібрати тарифний план, який буде вигідним для Вашого місця проживання. Телефонуйте нам і отримуйте професійну консультацію.

Інтертелеком карта покриття

Чому варто вибирати нас

В нашому інтернет-магазині Ви зможете купити модем Інтертелеком , попередньо порадившись з професіоналами в сфері бездротового обладнання. Пишіть в чат або залишайте свій контактний телефон. Також ми допоможемо підібрати Інтертелеком 3g тарифи для Вашого регіону і потреб і підкажемо у виборі обладнання, долає сигнал, такого як антени для модему . Будемо раді допомогти.

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3

Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени
Корзина порожня