(044) 233-84-04 (063) 233-84-04 (067) 502-51-52 (050) 109-47-07

Наприклад: 3g роутер

Кошик

0 товарів
0 грн.

(044) 233-84-04, (063) 233-84-04, (067) 502-51-52, (050) 109-47-07
novatel 6620l

Дякую! Ваша заявка успішно відправлена і в найближчий час з Вами зв'яжеться наш представник.

Підібрати кращий інтернет

Введіть ваш телефон

Введіть ваш населений пункт


Інтернет потрібен для:


Буду користуватися інтернетом на пристроях:


Де Вам необхідний інтернет

Топ продажу

Нові надходження

Безпровідний Інтернет в Україні

Бути завжди на зв'язку і мати можливість отримання інформації в будь-який момент - це вимоги, що виставляються нинішнім укладом життя. Нині практично у кожного є портативний гаджет. Тому вибір бездротового мобільного інтернету - прекрасне рішення цього питання. Він дозволяє пристрою при відсутності підключення до проводу увійти в мережу, коли це заманеться користувачу.

Особливості технології і відмінності в стандартах

Це поняття об'єднують кілька різних технологій:

  1. Персональні мережі (Bluetooth).
  2. Локальні (Wi-Fi).
  3. Мережі в масштабах міста (WiMAX).
  4. Глобальні (GPRS, EDGE, CDMA).

Зараз найбільш популяризували Wi-Fi і 3G. Вони дозволяють зробити вхід у всесвітню павутину будь-якого девайсу. Який же вибрати? Відповідь таїтися у відмінностях:

  • безпровідний інтернетWi-Fi - особливість полягає в тому, що кожна людина може організувати свою домашню мережу до якої можуть підключитися всі члени сім'ї. Підключити бездротовий інтернет вдома можна за допомогою точки доступу у всесвітню павутину і транслятора сигналу (роутер). Має досить великий радіус покриття (деякі пристрої можуть прийняти сигнал, перебуваючи на відстані 10 км від роутера).

    До однієї точки доступу допускається під'єднати до 200 користувачів. В теорії такий варіант передачі інформації здатний забезпечити швидкість близько 600Мбіт/с. Проте, зі збільшенням відстані від роутера цей показник падає. Це означає, що такий варіант для ноутбука або планшета не тільки досить практичний, але і економічний тому не вимагає великих витрат енергії. Переваги цієї технології дозволили їй набути широкого поширення. Звертайте увагу, що, підключаючись до такої точки, Ви робите пристрій уразливим - недобросовісні люди можуть проникнути в особисті дані.


  • 3G - це один з видів стандарту стільникового зв'язку. Він має більш широке охоплення території і обумовлений шириною зони покриття оператора стільникового зв'язку. беспроводной интернет какой лучшеНа жаль, швидкість передачі даних у 3G невелика і залежить від характеристик девайса. До того ж вона дуже енергозатратна для девайсів. І, на жаль, доведеться оплачувати.

    Єдина вартість цієї послуги в нашій країні не встановлена ​​і тому тарифи у всіх операторів різняться. Наприклад,тарифи Інтертелеком доступні в декількох варіантах, завдяки яким будь-хто може собі підібрати найбільш відповідний тариф. Варто відзначити, що покриття Інтертелеком бездротовим інтернетом - найбільше по Україні, тому послугами цього мобільного оператора користуються багато .
Як підібрати правильний варіант при підключенні

интернет беспроводной в УкраинеОднозначної відповіді на питання: «Який переносний інтернет краще?» не існує. Вибір залежить від особистих переваг, типу гаджета (враховуємо розмір і технічні характеристики) і поточного місця розташування. У нашому магазині ви знайдете пристрою під будь-які потреби. Останнім часом великою популярністю користуються 3G Wi-Fi роутери, а також 3G модеми Інтертелеком , завдяки своїй компактності і можливості роздавати інтернет кільком гаджетам одночасно. Ринок таких моделей постійно розвивається, а з урахуванням зростаючої швидкості передачі даних і нових стандартів такий вибір однозначно Вас порадує.

Якщо Вам потрібна консультація по інтернету, або підібрати обладнання, залишайте контактний телефон у формі зворотного зв'язку, і ми Вам зателефонуємо.