(044) 233-84-04 (067) 502-51-52 (050) 109-47-07 (063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Карта покриття Інтертелеком в Сумській області

Інтертелеком Суми карта покриття 3g інтернету

Дякую! Ваша заявка успішно відправлена і в найближчий час з Вами зв'яжеться наш представник.

Підібрати кращий інтернет

Введіть ваш номер телефону

Введіть ваш населений пункт


Інтернет потрібен для:


Буду користуватися інтернетом на пристроях:


Де Вам необхідний інтернет:

Історію своєї діяльності компанія почала більше 16 років тому з невеликої регіональної мережі. І з тих пір вона розвинулася до національних масштаб. В даний час кожен житель країни знає, що лідером з надання послуг CDMA зв'язку є Інтретелеком. Суми - одне з перших міст, де організація вирішила продовжити розвиток своєї мережі. А в 2008 році була проведена модернізація обладнання, завдяки якій жителям Сумської області стала доступна можливість скористатися переносним інтернетом зі швидкістю 3,1 Мбіт.

Технічні характеристики і переваги покриття

Згідно з даними компанії на території Сумського регіону розташовано 10 мультиплексорних вузла, в самому місті-3. Один з вузлів знаходиться на території «Укртелеком» (угода про співпрацю між операторами). Покриття охоплює більше 95% території області - це одне з найбільш щільних покриттів Інтертелеком в Україні. Стандарт Rev.A (одне з перших поколінь технології EV-DO) доступний у всіх великих населених пунктах області і займає близько 80% площі. Відносно покоління Rev.B + (апгрейд був у 2011 р), то скористатися швидкісним обміном даних можуть далеко не всі жителі:

Частина регіону
Населений пункт
Північ
Дружба, Глухів, Шостка
Схід
Краснопілля, Суми, Сад, Тростянець
Південь
Охтирка, Лебедин, Липова Долина, Ромни
Захід
Талалаївка, Конотоп, Кролевець
Центр
Надригайлов, Путивль, Ворожба, Буринь, Білопілля

Особливості використання та тарифи

тарифи і підключення від оператора

У 2015 році була реалізована особлива соціальна програма від інтертелеком - інтернет в м Суми став доступним для всіх, хто здійснює поїздки в громадському транспорті. Дана послуга не тільки абсолютно безкоштовна, а й надається з винятковою для українських 3G мереж швидкістю - 14,7 Мбіт/с. Завдяки цьому населення міста і гості можуть в будь-який момент поїздки насолодитися турбо з'єднанням зі всесвітньою павутиною.

Всі абоненти провайдера відзначають безліч переваг у співпраці з організацією:

  • Кожен може знайти найбільш підходящий йому тариф, адже вони збалансовані з урахуванням можливостей різноманітних гаджетів і вимог користувачів.
  • Майже всі тарифні плани без обмежень в ліміті.
  • Провайдер продовжує розширювати і вдосконалювати свої мережі, що б у користувачів була можливість скористатися інтернетом в будь-якій точці України.
  • Безліч центрів, де абоненти отримують обслуговування.

Переваги нашого магазину

В нашому інтернет-магазині Ви зможете купити модем Інтертелеком попередньо проконсультувавшись з професіоналами в області 3g обладнанні. Дізнаєтеся яка модель краще підійде під місцевість Вашого проживання, підберете найвигідніші Інтертелеком тарифи і дізнаєтеся які ще особливості та переваги дає бездротовий інтернет .

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!


Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени