viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Карта покриття Інтертелеком Чернівецька область

Актуальні дані на: 17 серпень 2022 року

Для відкриття карти

Інтертелеком в Чернівецькій області має широку зону покриття, понад 70% території. Швидкість Інтертелеком підкуповує і змушує ще більше користувачів вибрати саме цього оператора. Варто зазначити вигоду в вигідні тарифи, низьку цінову політику, а також широкий вибір. Ми і багатомільйонна аудиторія задоволених користувачів можемо підтвердити якість товару, що продається і послуг. Використовуйте кращий 3g інтернет в Україні з комфортом і всюди. Якщо Вам потрібна допомога або консультація, зверніться до фахівців нашого магазину, вони з радістю допоможуть з підбором модему і стартового пакета, також підкажуть рівень сигналу мережі в заданій місцевості.

Форма підбору інтернету. Крок 1 - Інтернет потрібен для:

Форма підбору інтернету. Крок 2 - На яких пристроях використовуватиметься:

Форма підбору інтернету. Крок 3 - Де необхідний інтернет:
Форма підбору інтернету: Крок 4 - Введіть контактні дані:

Введіть ваш телефон

Введіть ваш населений пункт

Технічні характеристики покриття

Інтертелеком в Чернівцях працює в двох технологіях EVDO Rev A. EVDO Rev B. друга видає швидкість до 14,7 Мбіт/сек. В регіоні доступні і інші оператори, наприклад, МТС, Київстар та Трімоб. У кожному з них присутні переваги і недоліки, але все ж ми радимо придбати оператора, перевіреного роками. Покриття провайдера в Україні займає більше 80%, це найвищий показник серед конкурентів. Для підключення 3G інтернету знадобиться гаджет. Для роботи вдома, можете придбати USB-модем, він підключається до ПК і забезпечує підключення, для роздачі Wi Fi декільком користувачам в одному місці, вибирайте Wi Fi модем Інтертелеком , також є USB-модеми, з Wi Fi модулем.

Інтертелеком Чернівці

Вибір тарифного плану та обладнання

Інтертелеком підключення в Чернівцях відбудеться швидко і без зайвих витрат. 3G - найзручніший і популярний тип зв'язку, який спровокував цілий БУМ радісних користувачів, у всій Україні, нарешті ми змогли серфить по просторах інтернету, не витрачаючи на це багато зусиль і коштів. Компанія надає велику кількість тарифних планів, безлімітні, регіональні та інші. Залишайте свої контактні дані у формі зворотного зв'язку, ми передзвонимо і проконсультуємо у виборі обладнання та тарифів для Вашого населеного пункту.

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3

Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени
Корзина порожня