viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наш адресс:
г. Киев, м. Черниговская, ул. Попудренко, 52, оф. 203-б
График работы:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Суббота: 09:00 - 16:00
0

0 товаров 0 грн.

Як вибрати 3G або 4G роутер з сім картою

WiFi роутери з можливістю роздачі мобільного інтернету знаходять все більшу популярність, що пов'язано з поліпшенням покриття і швидкісних характеристик мобільних мереж.

На ринку присутня велика кількість моделей від різних виробників різних форм-факторів, тому для вибору підходящого девайса необхідно мати деякі знання. Ми спробуємо відповісти на найбільш часті питання наших клієнтів.

Читать дальше

Вибираємо кращий 4G WiFI роутер

В нашому огляді ми постаралися визначити кращий 4G роутер, серед найбільш актуальних моделей, здатних забезпечити стабільним інтернетом стандартну квартиру або невеликий будинок. Виходячи з цього, ми не розглядали мобільні маршрутизатори, огляд яких Ви зможете прочитати в іншій статті .

Читать дальше

Практичні поради щодо вибору WiFi роутера в приватний будинок

В нашій статті ми спробуємо допомогти з вибором WiFi роутера в приватний будинок. Такий пристрій в цілому має ті ж характеристики, що й моделі для квартири або офісу, за винятком кількох важливих параметрів, адже в більшості випадків, в приватному будинку, відсутній оптоволокно, а також потрібна велика зона покриття WiFi.

Читать дальше

Розбираємо як прискорити інтернет за містом

З приходом в нашу країну технології LTE, багато жителів сільської місцевості отримали можливість організувати повноцінну точку доступу з використанням мобільного інтернету.

Такий варіант має свої переваги і недоліки, в порівнянні з проводовим, але завдяки конкуренції операторів, є найбільш масовим і недорогим варіантом.

Читать дальше

Вибираємо який інтернет краще підключити в селі

Наша компанія тривалий час забезпечує підключення до інтернету абонентів в сільській місцевості. За цей час ми накопичили багатий досвід і хочемо поділитися порадами, який інтернет можна підключити в селі .

Ми розглянемо основні варіанти підключення, порівняємо тарифи і швидкісні показники, а також дізнаємося яке обладнання необхідно.

Читать дальше

Керівництво по підключенню бездротового інтернету в селі

Бездротовий інтернет, в якості альтернативи провідного, ставє дедалі популярнішими. Причина - поліпшення швидкісних характеристик, завдяки впровадженню та розвитку мереж LTE, а також зниженню вартості гігабайта трафіку.

Щоб правильно підібрати і налаштувати необхідне обладнання, не потрібно володіти спеціальними знаннями, досить слідувати простим порадам, описаними нижче в цій статті, і Ви дізнаєтеся як підключити інтернет в селі .

Читать дальше

Як вибрати 4G модем або роутер в 2020 році

Стандарт мобільної передачі даних 4G LTE з'явився в Україні в 2018 році, і з цього моменту ринок пристроїв для прийому і роздачі мобільного інтернету поповнився великою кількість моделей від відомих, і не дуже, виробників.

В нашому міні-огляді ми спробуємо допомогти Вам з вибором оптимального модему 4G під конкретні сфери застосування.

Читать дальше

Огляд технології MIMO і порівняння швидкості

Технології мобільного зв'язку постійно розвиваються, ще кілька років тому ми задовольнялися мережами третього покоління і захоплювалися швидкістю інтернету в 8-10 Мбіт/с, а зараз, з приходом в нашу країну мереж LTE, деякі стали замислюватися про заміну проводового на 4G.

Насправді, така заміна не здається такою вже нереальною, завдяки підсилює антен за технологією MIMO .

Читать дальше

Вибираємо кращий 4G модем

2018 рік уже став знаковим на ринку мобільного зв'язку України, в нашій країні з'явився стандарт 4G LTE. Важко переоцінити масштаб цієї події, з огляду на, що Україна одна з останніх країн Європи перейшла на швидкісний мобільний інтернет, а до цього задовольнялася не найшвидшим 3G. Переваги 4-го стандарту вражають:

Читать дальше

Вибираємо найдешевший 3g інтернет з хорошою швидкістю

Сучасне життя неможлива без всесвітньої павутини. Люди різного віку і соціального статусу вкусили всю красу сучасних технологій. Соціальні мережі, месенджери, інформаційний та розважальний контент, бездонне кількість інформації все це постійно знаходить свого споживача.

Читать дальше

Як посилити сигнал 3g модему

Не секрет, швидкість безпосередньо залежить від місця розташування по відношенню до вишок. Наприклад, інтернет на дачі відрізняється від міського. Як людям, які заробляють в мережі продовжувати комфортно серфить, навіть на відпочинку? Дивитися фільми ввечері? Слухати музику, хоч цілодобово! Слабкий сигнал не просто гальмує процес, але і шалено дратує. Тривале очікування завантаження зіпсує настрій на весь день! Ви можете самостійно посилити сигнал способом приєднання зовнішньої антени. Буває, модем 3G не має спеціального роз'єму, немає причин для смутку, ми розповімо про рішення цього нюансу.

Читать дальше

3g інтернет від LycaMobile Україна

На мобільний сцену України виходить новий гравець. Lycamobile, бренд, запущений в 2005 році, вже працює в 22 країнах світу і обслуговує 15 мільйонів абонентів. Основний упор в своїй діяльності робить на продаж сім-карт для міжнародних дзвінків.

Читать дальше

Як підібрати 3g модем?

Мобільний зв'язок розвивається небаченими темпами. Раніше неможливо було собі уявити, що людина зможе виходити в Інтернет за допомогою ноутбука в будь-який час і в будь-якому часу. Однак це вже є реальністю. Більш того, в глобальну павутину можна вийти навіть зі звичайного планшета і не оснащеного вбудованим 3G-модулем. Ви можете запитати: "Як?". Достатньо лише купити 3G-модем ?.

Читать дальше

Вичерпний огляд Novatel MiFi 4082

Sprint що це?

Sprint Nextel Corporation є однією з найбільших телекомунікаційних компаній світу. Так в США вона займає третю позицію, охоплюючи понад 52 мільйонів абонентів.

Читать дальше

Що означає Verizon

Компанія Verizon Wireless є найбільшим американським мобільним оператором, нараховуючи понад 116 мільйонів абонентів і покриваючи сво й зв'язком найбільшу територію США.

Читать дальше

Інструкція по вибору планшета

Всі ми пам'ятаємо часи, коли як таких планшетів просто не існувало. Були деякі екземпляри зі встановленою операційною системою Windows, але знайти їх в магазинах було практично нереально.

Читать дальше

3G інтернет для планшета

Зараз ринок планшетів виріс в 5 разів і за кількістю продажів вже обігнав сегмент смартфонів. Це викликано збільшенням асортименту бюджетних моделей, а також зменшенням вартості продукції. Недорогі варіанти від китайських виробників можна купити від 50 $ до 100 $.

Читать дальше

Що таке MiFi

MiFi (травень фай) - мобільна точка доступу, яка забезпечує доступом в інтернет через мережу WiFi, іншими словами портативний роутер. Засновником поняття MiFi стала компанія Novatel Wireless.

Читать дальше

3G WiFi роутер vs 3G модем, що краще?

Організовуючи собі робоче місце або домашній «притулок» для відпочинку з використанням інтернет мереж завжди актуальним є питанням вибору - між стаціонарним і мобільним підключенням інтернету. І якщо з стаціонарним модемом, що дозволяє забезпечувати одночасне підключення до всесвітньої павутини комп'ютера, ноутбука, планшета, нетбука, телевізора і ін., Начебто як все ясно, то для чого в такому випадку служать мобільні гаджети? І які з пристроїв нового покоління краще вибрати - 3G WiFi роутер vs 3G модем?

Читать дальше

3g інтернет від Інтертелеком

Перший національний CDMA оператор України здатний надати високоякісну зв'язок в більшості населених пунктів країни, включаючи значно віддалені від районних і обласних центрів села і селища. Інтертелеком 3g самий швидкісний, безпечний і надійний.

Читать дальше

Кращий мобільний 3g інтернет в Україні

Інтернет міцно увійшов в наше життя. За цією побитою фразою ховається зростаюча прихильність до всесвітньої мережі, як до засобу комунікації між людьми, джерелом отримання інформації і місцем для розваг. За даними за 2016 рік понад 60% дорослого населення України користувалися всесвітньою павутиною, причому серед вікової групи 18-39 років цей показник досягає 91%.

Читать дальше

Популярные Роутеры
Популярные Модемы
Популярные Антенны
Корзина пуста