viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Карта покриття 4G Lifecell в Україні

Актуальні дані на: 20 може 2022 року

Для відкриття карти

Постійно зростаюча карта покриття 3G/4G від Lifecell і регулярна розробка унікальних тарифних планів привертають увагу мільйонів клієнтів. Вже більше 10-ти років він є лідером в сфері надання сервісу стільникового зв'язку в нашій країні. І навіть зараз не зупиняється в розвитку.

Форма підбору інтернету. Крок 1 - Інтернет потрібен для:

Форма підбору інтернету. Крок 2 - На яких пристроях використовуватиметься:

Форма підбору інтернету. Крок 3 - Де необхідний інтернет:
Форма підбору інтернету: Крок 4 - Введіть контактні дані:

Введіть ваш телефон

Введіть ваш населений пункт

Історія успіху

Раніше, до зміни найменування оператор був всім відомий під назвою Life. Організація почала свою діяльність в 2005 році і вже через кілька місяців викликала фурор - вона перша на території країни для швидкісного сполучення стала застосовувати EDGE.

Крім цього, Life протягом 2005-го запропонував своїм абонентам оцінити зручність пакета з єдиним доступом до послуг і реалізував можливість перегляду потокового відео на пристроях. Обидві послуги були унікальні для клієнтів.

карта покриття 3g lifecell

Організація змінила свою назву в 2016 році, після придбання всіх акцій великим міжнародним холдингом Turkcell. За весь період своєї діяльності і до цього дня, компанія не тільки є піонером по впровадженню багатьох унікальних сервісів, а й вдається зберегти першість.

Так в 2015 році провайдер здобув перемогу в боротьбі за ліцензію на право використання третього покоління, і в даний час поширює високошвидкісний обмін даними в смугах від 1920 до 1935 МГц і від 2110 до 2125 МГц.

Зона високошвидкісного інтернету

Серед провайдерів, які застосовують технологію UMTS і надають можливість швидкісним сполученням зі Всесвітньою павутиною у Lifecell покриття одне з найкращих і охоплює всі обласні центри (крім Донецька і Луганська).

Особливо широко мережу розгорнута у Львівській області (близько 70% території), а також Київській, Одеській, Харківській, Рівненській, Житомирській, Запорізькій і Дніпропетровській областях.

Покриття компанії по всій Україні

В інших областях територія, крім обласного центру та його околиць мережею третього покоління охоплена незначно. І все ж карта покриття 3G Lifecell найрозвиненіша серед інших.

Переваги швидкісного підключення

Своїм абонентам провайдер пропонує виняткову швидкість обміну даними - до 150 Мбіт/с. Це стало можливо завдяки таким факторам як:

  • Використання сучасного обладнання.
  • Доступ до затребуваним частотам з відмінною перспективою.
  • Застосування технології LTE.

Дана технологія - інноваційна і є розширенням базового стандарту третього покоління. Це дозволило не тільки значно розширити карту покриття 3G мережі Lifecell, але і зайняти перше місце серед операторів мобільного зв'язку.

Поспішай приєднатися

Компанія, не дивлячись ні на які труднощі, як і раніше дотримується стратегії новаторства. Вона не тільки вигідно відрізняється від конкурентів високими темпами будівництва мережі третього покоління, а й постійно дбати про зручність своїх клієнтів і задовольняє їх бажання відчувати все нове й краще.

Обладнання для роботи в мережах оператора

Просте і відкрите спілкування з абонентами створює відчуття єдиної команди, яка не боїться відповідальності і сміливо досягає мети - якісна і високошвидкісна зв'язок скрізь!

Поспішайте приєднатися і стати частиною команди! Купуйте WI-FI роутер Lifecell для створення індивідуальної домашньої бездротової зони з підключенням у Всесвітню павутину.

А якщо хочете в повній мірі відчути переваги постійного з'єднання - Ваш вибір це модем Lifecell . Підключайтеся і Ви не пошкодуєте!

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3

Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени
Корзина порожня