viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наш адресс:
г. Киев, м. Черниговская, ул. Попудренко, 52, оф. 203-б
График работы:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Суббота: 09:00 - 16:00
0

0 товаров 0 грн.

3g інтернет від Інтертелеком

Перший національний CDMA оператор України здатний надати високоякісну зв'язок в більшості населених пунктів країни, включаючи значно віддалені від районних і обласних центрів села і селища. Інтертелеком 3g самий швидкісний, безпечний і надійний.

Швидкий зв'язок з технологією EV-DO Rev B +

intertelecom України

Така технологія розвиває швидкість передачі даних від станції мобільного оператора до абонента до 14.7 Мбіт/c і передачу від абонента до базової станції на швидкості до 5.4 Мбіт/c. Таким чином, перебуваючи в Києві, Київській області або в будь-якому місті нашої країни, у Вас буде найшвидша зв'язок і повна незалежність від проводового підключення або точок Wi-Fi доступу. У це можна переконатися навіть якщо подивитися на карту покриття Інтертелеком в Україні.

Крім високої швидкості передачі, Інтертелеком 3g інтернет забезпечує високу безпеку і багаторівневий захист від стороннього доступу. Цей стандарт був розроблений спеціально для військових, отримав швидке поширення і визнання, а через деякий час він став доступний і для комерційного використання.

Пристрої для роботи в мережах третього покоління

Перебуваючи в будь-якому місці ви можете бути впевнені в якісному прийомі сигналу, використовуючи тільки 3g модем Інтертелеком , оскільки високошвидкісний інтернет EV-DO цієї компанії має 100% покриття всіх міст і місцевості біля них.

обладнання для 3джі

Якщо ви часто їздите по країні і вам необхідний якісний і стійкий інтернет в машині, то достатньо придбати автомобільну 3g антену і бути повністю впевненим у надійному прийомі навіть в самому недосяжному для інших операторів місці.

Безліч сільських населених пунктів України придбали можливість доступу до мереж третього покоління завдяки національному оператору. Крім місць, що знаходяться в зоні впевненого прийому, з'єднання в дуже віддалених селах забезпечується за допомогою спрямованої 3g антени з високим коефіцієнтом посилення, наприклад в 24 дБ.

Підключайтеся і отримаєте всі переваги

підключайтеся проконсультувавшись

Інтертелеком інтернет - найкращий варіант з існуючих в нашій країні. Жоден інший провайдер не зможе дати вам таке ж покриття і швидкість обміну даними. Тарифи Інтертелеком складені дуже гнучко і задовольнять будь-які потреби, акції та бонуси, все це Ви отримаєте, підключившись. На нашому сайті Ви зможете дізнатися всю інформацію, а також отримати безкоштовну професійну консультацію, залишивши свій телефон у формі зворотного зв'язку.Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3


Популярные Роутеры
Популярные Модемы
Популярные Антенны
Корзина пуста