viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наш адресс:
г. Киев, м. Черниговская, ул. Попудренко, 52, оф. 203-б
График работы:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Суббота: 09:00 - 16:00
0

0 товаров 0 грн.

Як підібрати 3g модем?

Мобільний зв'язок розвивається небаченими темпами. Раніше неможливо було собі уявити, що людина зможе виходити в Інтернет за допомогою ноутбука в будь-який час і в будь-якому часу. Однак це вже є реальністю. Більш того, в глобальну павутину можна вийти навіть зі звичайного планшета і не оснащеного вбудованим 3G-модулем. Ви можете запитати: "Як?". Достатньо лише купити 3G-модем ?.

Але зараз існує велика кількість різновидів таких модемів. Як же вибрати потрібний, і при цьому не викинути гроші на вітер?

На що слід орієнтуватися при виборі 3G-модема?

Мабуть, основним фактором пристрою виступає його ціна . Найдорожчі 3G-модеми можуть мати в собі слот для карти пам'яті (виходить своєрідний кардрідер, який ніколи в господарстві не буде зайвим), роз'єм для зовнішньої антени (для посилення сигналу в віддалених районах точно стане в нагоді) і різні інші поліпшення.

Види 3g модемів

Другим фактором при виборі є технічні характеристики 3G-модема . Якщо в цій справі не повний профан, то обов'язково вивчіть характеристики пристроїв, які вам по кишені. Відрізнятися у них можуть комплектація, швидкість прийому і передачі даних, а також різний додатковий функціонал. В цьому немає нічого складного, один від одного 3G-модеми відрізняються по одному-двом параметрам.

Ще варто звертати увагу на зовнішній вигляд пристрою . Не всім подобається користуватися 3G-модемом з рядовим дизайном. Втім, слід пам'ятати, що при використанні мобільного інтернету більшу частину часу ви будете дивитися на екран комп'ютера, а не на сам пристрій.

Отже, залишається тільки визначитися з типом підключення модему до комп'ютера або планшету.

Типи підключення 3g модемів

Самий популярний модем нашого магазину Pantech um150 Тут насправді все просто. Зараз існує три види підключення. І найпопулярнішим є USB-підключення . Тому такі пристрої нерідко називають USB-модемами.

3G-модеми з USB-коннектором найбільш універсальні. Зараз портом USB володіє значна частина електронних пристроїв. А навіть якщо такого порту немає - його можна створити підручними засобами. Йдеться про планшетах, які найчастіше оснащуються роз'ємом micro-USB. У цьому випадку досить придбати OTG-кабель , і вже в нього вставити USB-модем. Звичайно, не всі 3G-модем підтримується планшетом, та й без попередніх "танців з бубном" навіть підтримувані моделі до подібних пристроям, не підключити. Але зараз мова не про це.

Чим ще гарні 3G-модеми USB? За рідкісним винятком вони мають мінімальні розміри. Саме такі пристрої оснащуються додатковими можливостями типу GPS-приймача або слота для карти пам'яті. Ну а деякі моделі ще й виглядають дуже симпатично. Серед недоліків (на жаль, вони присутні) можна відзначити недостатню ударостойкость. При інтенсивної експлуатації 3G-модем можна банально зламати. Абсолютно випадково. Звичайно, є моделі зі спеціальними гумовими вставками і міцним корпусом, але і коштують вони помітно дорожче.

Наступний клас - 3G модеми PCMCIA . Недосвідчених людей ніякого поняття не має про таке роз'ємі. Між тим, таким слотом оснащувалися ноутбуки минулого покоління. Пристрій має ширину 54 мм. Нескладно здогадатися, чому багато виробників незабаром відмовилися від установки такого слота в портативний комп'ютер. Але насправді тут справа в швидкості, на зміну PCMCIA прийшов більш високошвидкісний стандарт, мова про який нижче. Взагалі, знайти в продажу такої 3G модем зараз дуже складно. Якщо якийсь магазин і буде його продавати, то за чисто символічну суму.

Виділити гідності даного типу 3G модемів дуже складно. На думку спадає тільки довговічність. Такий пристрій може працювати аж десять років. Зате воно не способом порадувати додатковим функціоналом, так і швидкісні характеристики не влаштують тих людей, які звикли до високошвидкісного з'єднання.

Останній клас - це 3G модеми PCMCIA Express. Такі пристрої віробляються досі, нехай и в невеликих кількостях. Ширина слота скороти до 34 мм, тому деякі Виробники до ціх пір намагають створюваті ноутбуки з данімі роз'ємом. В основному від цього слоту відмовляються лишь творці ультрабуків и около до них по товщіні портативних комп'ютерів.

дані 3G-модеми хороші тім, что смороду почти Повністю ховаються Всередині ноутбука. Це дозволяє вітягуваті їх только в самих рідкісніх випадки. Відповідно, и зламаті модем практично нереально. Особливо, если врахуваті, что частково корпус пристрою Створений з металу. За швідкіснімі характеристиками 3G модеми PCMCIA Express НЕ поступаються більш популярним USB-модемів. Частенько Такі модеми ма ють Роз'єм для Підключення зовнішньої антени. А Спеціальний перехідник дозволяє підключіті 3G-модем до стаціонарного комп'ютера.

З недоліків даного типу модемів можна відзначіті лишь Відсутність Додатковий функціоналу. Ніякіх слотів для карти пам'яті або GPS, только Підключення до інтернету!Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3


Популярные Роутеры
Популярные Модемы
Популярные Антенны
Корзина пуста