viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наш адресс:
г. Киев, м. Черниговская, ул. Попудренко, 52, оф. 203-б
График работы:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Суббота: 09:00 - 16:00
0

0 товаров 0 грн.

Вибираємо найдешевший 3g інтернет з хорошою швидкістю

Сучасне життя неможлива без всесвітньої павутини. Люди різного віку і соціального статусу вкусили всю красу сучасних технологій. Соціальні мережі, месенджери, інформаційний та розважальний контент, бездонне кількість інформації все це постійно знаходить свого споживача.

Розвиток 3g інтернету тільки додав величину його проникнення в наше життя. У селі і на дачі, в дорозі і на відпочинку, тепер всюди він може нас супроводжувати. Для цього придумано більше кількість сучасних пристроїв: смартфони, 3g модеми , 3g wi-fi роутери .

Вибираємо недорогий 3джі

Але всі вони не приносять користі без провайдера - того хто дасть нам доступ до павутині. З огляду на складну економічну обстановку, хочеться заощадити на оплаті телекомунікаційних послуг. Кого ж вибрати? Хто надає найдешевший 3g інтернет в Україні не на шкоду швидкості і якості? На ці питання постараємося відповісти в даній статті.

Огляд ринку

Ринок стільникового зв'язку представлений шістьма компаніями. Компанія працюють в стандарті CDMA: Інтертелеком, "велика трійка" працює в GSM: Київстар, Vodafone і Lifecell, і їх молодший колега - 3Mob. Розглядати будемо припейд пакети як найбільш популярні з ціною в районі 40-60 гривень. Пакети з меншою ціною дадуть ну дуже мало трафіку (1 - 2 гігабайти в сучасних реаліях, при роботі за комп'ютером, можу бути витрачені дуже швидко. А нам би хотілося сильно себе не обмежувати, і трохи відео на Ютубі подивитися, і картинки погортати, і невеликі файли переслати), а велика ціна не потрапить в формулювання "дешевий".

У Київстару різноманітності пропозицій немає, як і мук вибору: за 50 гривень пропонуються 2000 Мб. У Водафон все в два рази цікавіше: або за ті ж гроші 5, або за 90 - 10 Гігабайт. Вибираючи з двох, більш дешевий інтернет явно у цього оператора.

Тарифні плани Vodafone

У Лайфселла величезна кількість тарифів, в яких легко заплутатися. Серед них виділяється пакет для гаджетів, проте його умови чому то програють окремих пакетах для смартфонів. Є ще можливість самому вибрати необхідні послуги і платити тільки за них. Називається цей конструктор "Зроби сам" і він найцікавіший. Так за 4 Гб доведеться заплатити 50 грн. (Вибирати 1 Гб не варто, для сучасних реалій це занадто мало). Але і ця пропозиція програє Vodafone.

Пропозиції від Lifecell

У ТриМоб припейд пропозиції зібрані в тарифний план Green, в якому найбільш оптимальний пакет c 5 Гб повторює пропозиції від Vodafone. А ось варіант з два рази більшою кількістю трафіку вже програє конкуренту.

Які варіанти пропонує 3mob

Варто згадати і новачка - віртуального оператора Лайкамобайл. Але його найдешевший тариф, на даний момент, коштує 130 гривень, що не вкладається в концепцію дешевого інтернету. Відкладаємо його на потім, до моменту виходу дешевших пропозицій.

Наостанок розглянемо Інтеретелком, компанію яка робить упор на мобільний 3g інтернет. Кількість тарифів просто величезна. Є тарифи тільки за день користування, є безлімітні, але всі вони будуть вельми недешевими. Згідно з нашими критеріями відбору за 50 гривень пропонується пакет "Перший 3G" і 5000 Мегабайт.

Тарифи від національного оператора 3джі

Підводимо підсумки

Результатами нашого дослідження стало визначення трьох переможців. На звання провайдера найдешевшого мобільного інтернету можуть претендувати Трімоб, Водафон і Інтертелеком. За 50 гривень вони пропонують 5 Гігабайт. Ця пропозиція слід визнати найбільш дешевим і раціональним. Вибір покупця буде обмежуватися якістю зв'язку, наявністю необхідного обладнання та особистими уподобаннями.

Якщо ви все ще в скруті кого ж вибрати, то сміливо звертайтеся до наших фахівців. Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір і усунемо борошна сумніви.Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3


Популярные Роутеры
Популярные Модемы
Популярные Антенны
Корзина пуста