viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наш адресс:
г. Киев, м. Черниговская, ул. Попудренко, 52, оф. 203-б
График работы:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Суббота: 09:00 - 16:00
0

0 товаров 0 грн.

3G інтернет для планшета

Зараз ринок планшетів виріс в 5 разів і за кількістю продажів вже обігнав сегмент смартфонів. Це викликано збільшенням асортименту бюджетних моделей, а також зменшенням вартості продукції. Недорогі варіанти від китайських виробників можна купити від 50 $ до 100 $.

інтернет для планшета Україна

Величезним функціоналом такі пристрої похвалитися не можуть, для їх складання виробники «піднебесної» використовують недорогі матеріали. У цій статті ми розглянемо соврмененного мобільні варіанти як підключити інтернет для планшета.

Використання планшетів дає ряд переваг

Чи не дорогі девайси часто купують дітям, погодьтеся не всі можуть дозволити купити девайс вартістю близько 200 $, діти є діти, вони майстерно «трощать» все на своєму шляху будь це екземпляр за 50 $ або за 300 $. Бюджетні моделі користуються попитом у людей, котрі мають потреби, щоб гаджет був напханий потужним залізом, завдяки чому він може «тягнути» новітні іграшки.

різноманітність функцій

Вартість пристрою практично прирівнюється до вартості електронних книг, а функцій погодьтеся, мають більше. Використовуючи девайс в якості читалки, можна подивитися фільм, скористатися одним з додатків, переглянути який-небудь документ і головне, скористатися виходом в мережу. А ось останній з перерахованих вище функцій хотілося б приділити більше уваги.

{$wa->block("form_opros_ua")}

Як підключити інтернет на планшеті

Усім відомо, що планшет, китайський, або дорогий оригінальний, має можливість підключатися до WiFi. Завдяки чому перебуваючи вдома або в кафе можна з легкістю підключитися до інтернетут. Але як бути, якщо необхідність доступу до всесвітньої павутини виникла в дорозі або необхідно підключити інтернет в селі , без можливості отримання WiFi сигналу?

як отримати бездротовий доступ до мережі

Для цього існує бездротовий інтернет , але для його використання потрібен модуль, яким повинен бути оснащений девайс. Далеко не кожна модель оснащена підтримкою зв'язку третього покоління і сучасними стандартами.

Мобільні пристрої для роздачі інтернету

Існує два варіанти підключення бездротового мобільного інтернету для планшета:

Для першого випадку у гаджета повинен бути usb роз'єм, через який відповідно можна підключити модем.

на ринку присутня різноманітне обладнання

При покупці китайської моделі Ви напевно чули рекомендації продавця про наявність такої можливості і легкості при використанні. Але практика показала - це всього лише порожні слова, в першу чергу спрямовані на продаж конкретної моделі. У реальності справа йде набагато складніше. Після підключення модему до девайсу, починаються, висловлюючись по-народному, танці з бубном. Існує певний список сумісних модемів. Навіть якщо Ви знайшли сумісний, потрібно налаштувати підключення, при цьому виникає безліч питань. Звичайно, завдяки Google Ви зможете знайти відповіді і навіть посібник з настроювання. Наступним малоприємним моментом виявляється той факт, що відповідний екземпляр коштує відповідно не так вже й дешево. Пропоную розглянути другий варіант, як на мене, більш актуальний.

Мобільні роутери як ідеальне рішення

Використання 3g WiFi роутера, позбавить Вас від зайвих рухів щодо налаштувань, адже вони абсолютно не потрібні. Принцип роботи таких пристроїв полягає в такий спосіб: роутер виступає в якості модему, який приймає сигнал мережі оператора і передає його через вай фай з'єднання. Вам просто потрібно знайти назву мережі і підключитися до неї, все так, як при підключенні до домашньої мережі вай фай.

краще рішення для отримання доступу до мережі

Такий спосіб набагато функциональней, адже є можливість роздачі 5-8 гаджетам одночасно. Також приємним бонусом є робота від акумулятора, що збереже заряд вашого планшета. Останнє, що хотілося б додати, ціна таких пристроїв не набагато дорожче звичайних usb модемів. В незалежності від обраного вами варіанту вартість такого рішення іноді дешевше і точно практичніше планшета з вбудованим 3g модулем.

Оператори бездротового зв'язку

Перейдемо до інтернет-провайдерам, представленим у великій кількості в нашій країні. Відзначимо, що 3g інтернет в Україні існує в двох стандартах зв'язку GSM і CDMA. Серед більшості операторів варто виділити всього лише трьох гідних кандидатів це Інтертелеком, Peoplenet і Utel (Трімоб). Для того щоб підібрати оптимальний варіант для використання інтернету в вашому регіоні рекомендуємо ознайомитися з картою покриття операторів, а також з тарифами.

велика кількість провайдерів на території нашої країни

Вибравши провайдера, можна сміливо переходити до купівлі обладнання. У нас на сайті Ви зможете більш детально ознайомитися з 3g роутерами, дізнатися відмінності і особливості роботи, почитати огляд ну і до завершення обзавестися таким пристроєм.Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3


Популярные Роутеры
Популярные Модемы
Популярные Антенны
Корзина пуста