viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наш адресс:
г. Киев, м. Черниговская, ул. Попудренко, 52, оф. 203-б
График работы:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Суббота: 09:00 - 16:00
0

0 товаров 0 грн.

3G WiFi роутер vs 3G модем, що краще?

Організовуючи собі робоче місце або домашній «притулок» для відпочинку з використанням інтернет мереж завжди актуальним є питанням вибору - між стаціонарним і мобільним підключенням інтернету. І якщо з стаціонарним модемом, що дозволяє забезпечувати одночасне підключення до всесвітньої павутини комп'ютера, ноутбука, планшета, нетбука, телевізора і ін., Начебто як все ясно, то для чого в такому випадку служать мобільні гаджети? І які з пристроїв нового покоління краще вибрати - 3G WiFi роутер vs 3G модем?

3g wifi роутер

Що таке 3G WiFi роутер?

3G WiFi роутер є все той же модем з додатковим модулем. Він здатним приймати сигнал мережі від інтернет-провайдера і роздавати його користувачам за допомогою WiFi.
Як правило, дана конструкція різних виробників, є «коробочку» овальної або прямокутної форми.
Володіючи маленькими розмірами - приблизно з стандартну кредитну картку, товщиною близько 8 мм, вона на «борту» має: 3G модем, WIFI роутер (мобільний маршрутизатор) і акумулятор, що забезпечує автономну роботу пристрою - від 4 до 6 годин.

Чи включається в роботу WIFI роутер простим натисканням керуючої кнопки. Через вбудований 3G модем, пристрій забезпечує з'єднання з інтернет мережами, яке за допомогою wifi (бездротової мережі стандарту IEEE 802.11) передається користувачам. Завдяки цій «Радіотехніка», господар будь-якого гаджета, що знаходиться в зоні покриття або можливості прийняття стійкого сигналу від мобільного роутера (близько 10 м від приладу) отримує прекрасну можливість користуватися інтернетом зі швидкістю прийому - до 3,1 Мбіт/с.

На відміну від більш ранніх моделей, в сучасних 3G WiFi роутерах установка ruim карт (аналогів sim карт мобільних операторів) не потрібно. Всі дані номери пристрої і настройки, зберігаються в його прошивці. Це нововведення сучасного гаджета забезпечує не тільки отримання стійкого інтернет з'єднання, з отриманням «плаваючого» IP адреси, а й забезпечує збереження налаштувань при випадковому натисканні кнопки відключення модему або відключенні/розряді батареї.

Відвідування дистриб'юторського центру вподобаного інтернет провайдера, з набутим модемом, дозволить «вбити» в прошивку необхідні параметри і настройки за номером. До речі, змінити оператора через неякісних послуг або з якої-небудь іншої причини, можна в будь-який момент. Без втрати гарантії або якісних робочих характеристик пристрою.

Головним плюсом даного пристрою є його мобільність, завдяки якій будь-який пристрій - від мобільного телефону і до телевізора, можна підключити до інтернет мереж за допомогою роутера. Правда, при наявності в цих «машинах» вбудованого wifi модуля.

Основною перевагою 3G WiFi роутера є можливість працювати з усіма відомими сьогодні ОС - від windows до unix (linux, macOS, iOs, freeBSD, android, symbian, і ін. Розробками подібних систем ). Так як встановлені програми не вимагають додаткових пакетів драйверів і зайвих налаштувань. Для початку роботи всього лише необхідно натиснути кнопку - пуск.

Швидкісний режим передачі даних, постійно забезпечує стабільно нормальний робочий режим (без зниження швидкості передачі сигналу), навіть при підключенні до 5 споживачів.

До деяких недоліків цього виду отримання/передачі мобільних даних ставитися:
* Робота wifi модуля в діапазоні 2,4 GHz. На цих частотах функціонує багато пристроїв підтримують Bluetooth, що в свою чергу впливає на їх електромагнітну сумісність;
*Ємність аккумулятору. 4-6 робочих годин, вистачає при підключенні одного користувача. Відповідно цей час зменшується при підключенні декількох користувачів. В даному випадку все спрощує можливість включення живлення роутера, в електричну мережу з напругою 220 в;
* При включенні 3G WiFi роутера через usb роз'єм, він «перетворюється» в простий 3G модем, автоматично відключає wifi роутер. Процес зарядки в цьому випадку, відбувається дуже повільно.

3g модеми

Що таке 3G модем?

3G модем ставитися до пристроїв 3 покоління мобільної передачі даних. Його конструкція забезпечує як створення стійкого швидкісного каналу радіозв'язку, так і високошвидкісний мобільний доступ до нього, з послугами мереж інтернету.

На відміну від 3G WiFi роутерів, модеми не мають акумуляторів, так як харчування забезпечується безпосередньо через інтерфейс USB, до якого приєднується пристрій. Такий вид підключення, на сьогоднішній день є найбільш універсальним, що не вимагає додаткового кабелю і одночасно забезпечує мінімальні розміри пристрою.

Складнощі синхронізації і настройки модему зведені до мінімуму - в разі необхідності буде потрібно всього лише установка пакета драйверів.

Завдяки таким характеристикам експлуатації, модем можна так само використовувати в якості альтернативи точки доступу, тим більше що сьогодні вже існує цілий ряд моделей роутерів підтримують роботу з даними пристроями.

Крім цього, багато хто з цих пристроїв обладнані роз'ємом для підключення зовнішніх антен, що забезпечують надійний прийом і поліпшують захист від можливих обривів радіозв'язку при русі.

До недоліків мобільних 3G модемів можна віднести:
* Невеликі зони покриття, які пояснюються початком розвитку даних технологій;
* Можливість підключення (без використання роутера) тільки одного користувача.

Вибрати 3g модем або 3g wifi роутерУзнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3


Популярные Роутеры
Популярные Модемы
Популярные Антенны
Корзина пуста