viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наш адресс:
г. Киев, м. Черниговская, ул. Попудренко, 52, оф. 203-б
График работы:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Суббота: 09:00 - 16:00
0

0 товаров 0 грн.

Що таке MiFi

MiFi (травень фай) - мобільна точка доступу, яка забезпечує доступом в інтернет через мережу WiFi, іншими словами портативний роутер. Засновником поняття MiFi стала компанія Novatel Wireless.
Novatel Wireless - спеціалізація компанії випуск мережевого обладнання для мобільного використання. Компанія є основоположником сегмента мобільних роутерів. Першим девайсом компанії був роутер Novatel MiFi 2200. Випуск даного WiFi роутера був анонсований в травні 2009-го. Не дивлячись на це, дана модель користується дуже великим попитом і на нашому ринку, так як працює в мережі CDMA стандарту і сумісна для роботи з вітчизняними операторами Інтертелеком і Peoplenet. У народі такого роду пристрої також називають МІФІ або ж МіФішка.

І так, пропоную розглянути основні технічні характеристики першого пристрою в серії MiFi, а конкретніше модель 2200.

Зовнішній вигляд MiFi.

Всі пристрої в цій серії мають плоску форму, товщина від 9 до 1,5 см. Перша модель 2200 має товщину 9мм. Довжина 89мм, ширина 59мм. Габарити наочно можна порівняти з розмірами кредитної картки. Кнопка включення перебувати на передній панелі. Збоку роутера є світловий індикатор який відображає стан про підключення.

Поряд з індикатором знаходиться роз'єм MicroUSB для підключення до комп'ютера або зарядного пристрою.

Акумулятор MiFi

Працює роутер від вбудованого акумулятора ємністю 1150мАч, при підключенні одного користувача заряду достатньо для 3-4 годин роботи. У наступних моделях MiFi використовується акумулятор з більшою ємністю 1500мАч.

антена

Роз'єм для підключення зовнішньої антени до MiFi

антена

MiFi роутери мають гніздо для підключення антени, яка поліпшить прийом сигналу від базової станції оператора. Дуже актуально для використання таких пристроїв за містом або в місцевості з поганим (нестабільним) прийомом. У першій моделі антенний роз'єм перебувати під гумовою заглушкою на задній панелі. У наступних моделях MiFi даний роз'єм винесено на торець пристрою, для більш зручного використання.

Індикатори роботи MiFi

У моделі 2200 індикатор як ми вже згадали перебувати збоку, поруч з роз'ємом microusb. Цей індикатор показує режим роботи пристрою. Блимає повільно-йде пошук мережі, блимає швидко-є підключений користувач. Також є ще один показник, який ми ще не розглянули, в нашому випадку це кнопка включення. Саме вона виступає індикатором заряду акумулятора. При зміні заряду вона змінює свій колір, зелений акумулятор заряджений, жовтий акумулятор розряджений наполовину, червоний-пора на зарядку. У новіших моделях MiFi інформація про заряд і про мережі оператора вказана на e-ink або lcd дисплеї, який розташований на лицьовій панелі. Для прикладу на фотографії вказана модель MiFi 4510L.

novatel mifi 4510l

Принцип роботи MiFi

Робота пристрою полягає в такий спосіб. Девайс приймає сигнал мережі оператора за принципом роботи 3g модему і надалі передає його через WiFi підключення. У моделі 2200 обмеження за кількістю користувачів становить 5 пристроїв, в наступних моделях обмеження 10 користувачів. Виходячи з можливості підключення 5 пристроїв, роутер також називають Fivespot (5 - точка). Для підключення до роутера потрібно знайти назву мережі і підключитися до неї, наклейка з назвою і паролем до мережі знаходиться на задній панелі. При підключенні MiFi роутера до ПК робота через мережу WiFi припиняється і пристрій працює в режимі звичайного usb модему.

Вибрати MiFi роутерУзнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3


Популярные Роутеры
Популярные Модемы
Популярные Антенны
Корзина пуста