viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Карта покриття Інтертелеком у Львівській області

Актуальні дані на: 04 липень 2022 року

Для відкриття карти

Будівництво мережі CDMA в західній частині України було завершено в 2009 році, коли був включений в зону покриття Інтертелеком Львів. В цей же період були приєднані до мережі ще 5 обласних центрів. Пізніше, в 2011р. національний оператор CDMA (після закінчення створення мережевих ліній по всій країні) розгорнув свою діяльність в повну силу.

Швидкісний інтернет для будинку

Для мешканців Львівської області ми пропонуємо сучасні варіанти підключення, для отримання швидкого інтернету, у місцях, де немає можливості підключити оптику. Ознайомтесь з нашими пропозиціями. Переглянути.

Технічні характеристики і переваги

Інтертелеком у Львові і області в даний час обладнав всього 3 мультиплексорних вузла: у Львові, Дрогобичі та Турці. Мультиплексорного вузол у столиці регіону, в рамках межоператорского співпраці, розташований на території підприємства «Укртелеком». Зона покриття регіону досить хороша, хоч і не охоплює територію повністю.

Форма підбору інтернету. Крок 1 - Інтернет потрібен для:

Форма підбору інтернету. Крок 2 - На яких пристроях використовуватиметься:

Форма підбору інтернету. Крок 3 - Де необхідний інтернет:
Форма підбору інтернету: Крок 4 - Введіть контактні дані:

Введіть ваш телефон

Введіть ваш населений пункт

Хоч компанія оголосила, що створення мережі завершено, але і зараз провайдер продовжує інтернетизацію невеликих селищ і постійно модернізує своє обладнання. Жителям доступний як стандарт EV-DO Rew.A, так і Rew.B + (можливість підключити інтернет 3G з підвищеною швидкістю ). Список деяких великих населених пунктів, де можливий доступ до інтернету зі швидкістю 14,7 Мбіт / с:

Частина регіону
Населений пункт
Північ
Червоноград, Сокаль, Радехів, Жовква
Схід
Буськ, Золочів, Підгірці, Олесько
Південь
Стрий, Трускавець, Дрогобич
Захід
Самбір
Центр
Львів, Новояровск, Сокільники

Особливості використання та вибір тарифів

на жаль, у Львові при поїздці в громадському транспорті, послугою безкоштовного бездротового з'єднання скористатися не вдасться. Адже місто не увійшло до числа місць, де оператор обладнав комунальний транспорт пристроями для надання послуги безкоштовного Wi-Fi. Тому в цьому випадку найкращий варіант - підібрати зручний тарифний план. Також, як і на території всієї країни, в області існує можливість скористатися вільним бездротовим інтернетом в міжміському транспорті копанні «Автолюкс».

Покриття Інтертелеком Львів

У Інтертелеком 3G тарифи різноманітні і багато абонентів відзначають їх практичність і зручність. До того ж вони мають безліч таких достоїнств як безпеку, збереження особистих даних, висока швидкість підключення, стабільна і якісний зв'язок, якщо Ви використовуєте модеми 3g Інтертелеком . Крім цього в значну частину тарифних планів включений безлімітний інтернет. Також багато по достоїнству оцінять, що підключення відбувається без ускладнень і оператор орієнтований назавжди радий спілкуванню зі своїми клієнтами.

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3

Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени
Корзина порожня