viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Ціна Sierra W801

Налаштування Sierra W801

Завдяки широкій підтримці операційних систем не доводиться особливо замислюватися чи працюватиме роутер чи ні. З цього все що нам знадобитися це підключення по Wi-Fi до пристрою і веб-браузер.
У рядку введення адреси пишемо 192.168.0.1 і потрапляємо на головну сторінку налаштувань Sierra W801.
У верхній частині екрану знаходимо поле введення пароля "Admin Login" і вписує "password" (пароль за замовчуванням).

веб інтерфейс sierra w801

Після введення пароля нам стає доступною розширена конфігурація роутера.

пароль адміністратора sierra w801

Тепер розглянемо більш детально про пункти настройки роутера.
На перший погляд все здається якимось заплутаним, але насправді все грамотно розбито по розділах. На головній сторінці налаштувань ми бачимо зображення Sierra W801 і зліва від нього розшифровка всіх значків дисплея. Символ рівня сигналу, батареї і кількість підключених користувачів відображають інформацію в реальному часі. Навівши на потрібний - вам відкриється не тільки опис але і після натискання будуть доступні основні настройки пов'язані з цим значком. Наприклад, натиснувши на найнижчий "Speaker" відкриється менюшка де можна виставити коли буде спрацьовувати звуковий сигнал або ж повністю його вимкнути. Під зображенням роутера є дві кнопки "Disconnect" і "Power Off". Таким чином, після натискання однієї з них ми може вимкнути інтернет з'єднання, а інша вимкне сам пристрій відповідно.
Зверху знаходяться пункти швидких налаштувань "Admin Setup", розширені настройки "Advanced Settings", "Map Me" за своїм призначенням зроблена для показу вашого місця розташування. Останні три пункти це підтримка, зворотний зв'язок і допомогу. Всі вони на англійській мові як і інші настройки.
Відкриваємо "Admin Setup" і бачимо що тут можна поміняти пароль для логіна (вхід в систему налаштувань), назва точки доступу Wi-Fi, вибір типу захисту, пароль для підключення по Wi-Fi і останній пункт відображення пароля на дисплеї роутера. Кнопкою "Submit" підтвердимо всі наші дії.

поля де можна змінити назву точки доступу і пароль до неї sierra w801

Тепер трохи про розширених настройках "Advanced Settings". Розділений на чотири пункти кожен з яких вміщує в себе свої розділи.
Перший пункт Device/Basic. Базові настройки. Установка пароля для логіна, показувати чи приховувати підказки в розширених налаштуваннях. Так само можна зберегти ваші налаштування в окремий файл (Export Router Settings). Можна оновитися вашу прошивку з файлу який ви завантажили в інтернеті. Режим енергозбереження для роботи від батареї або мережі. Зберігаємо змінені настройки кнопкою "Save".

вкладка для зміни пароля адміністратора

Display - настройка дисплея. У цьому розділі можна відключити підсвічування екрану, кнопки вкл/викл. Також установка яскравості підсвічування в різних режимах роботи.

установка інтервалу для переходу в режим очікування sierra w801

MicroSD Card - наявними файлами на вашій карті пам'яті можна поділитися з підключеними користувачами, або навпаки закрити доступ і встановити пароль.

перегляд файлів з sd карти в роутері sierra w801

Sounds - детальна настройка звукових сповіщень. Спрацювання сигналу коли низький заряд акумулятора й увімкнення/вимкнення системних сповіщень.

установки звукових сигналів

About - детальна інформація про пристрій. Версія прошивки, дата активації, версія Wi-Fi модуля і т.п. Лічильник завантаженої інформації для 3G і 4G. У цьому розділі можна скинути настройки до заводських або зберегти інформацію в файл.

 технічна інформація про пристрій зокрема версія прошивки

Пункт WAN/Setup показує який тип підключення активний, скільки прийнято і передано інформацію. Можна виставити перевага для 3G або 4G підключення. Автоматичне або ручне підключення.

вибір режиму роботи переваги мереж 3g або 4g

3G - інформація про рівень сигналу. Назва вашого мережевого протоколу (для підключення до інтернету). Включення або відключення 3G роумінгу.

 перегляд рівень сигналу мережі

Останній розділ GPS. Можна включити або відключити, вибрати службу для визначення положення, а також деякі настройки.

 включення gps модуля

Wi-Fi/Network включає в себе назву точки доступу, обмеження кількості підключених користувачів від 1 до 5 і деякі додаткові настройки для енергозбереження.

 статус wifi підключення

Security - тут вибираємо потрібний для нас тип шифрування. Буває що виникають проблеми при підключенні планшета або смартфона. Проблема ця може зважитися шляхом зміни типу шифрування.

 тип шифрування wifi мережі

І останнє на чому можна було б зупиниться це MAC Filter. За допомогою цієї функції можна відкрити доступ до вашого інтернету певним MAC адресам. Але після включення цієї функції підключитися зможуть тільки ті кого ви ввели в список. MAC адреса того чи іншого користувача можна дізнатися на головному екрані (з налаштувань в нього можна потрапити натиснувши вгорі на значок будиночка "Home") натиснувши на "Wi-Fi User" зліва.

 mac filter в роутері sierra w801 Купити Sierra W801

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3

Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени
Корзина порожня