viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Ціна Novatel MiFi 5510L

Налаштування Novatel MiFi 5510l

Для налаштування вашого 3G WiFi роутера MiFi 5510l потрібно відкрити Web-браузер на вашому комп'ютері і в рядок пошуку ввести https://my.jetpack. Після цих дій ви бачите таке.

веб інтерфейс novatel mifi 5510l

В правому верхньому кутку натискаємо Sign In і вводимо пароль адміністратора який можна знайти в меню пристрою.

пароль для входу в адмін панель Novatel 5510l

На головній сторінці є індикатор якості зв'язку, технологи підключення і заряд акумулятора.

індикація novatel mifi 5510l

В центрі є три картинки з розділеними по групах настройками і підказками для швидкого і легкого переходу до різних пунктів налаштувань.
Основне що нас цікавить це ліва частина головного меню. Там знаходиться інформація про використання інтернет послуг Data Usage. У цьому пункті ви дізнаєтеся всю необхідну вам інформацію про кількість прийнятої/переданої інформації, час підключення і т.д.

Пункт Connected Devices містить детальну інформацію про підключених користувачів. Крім цього, можна заблокувати доступ натисканням кнопки Block, або змінити параметри користувача, встановивши йому визначник Computer/Handheld/Other. У цьому пункті є так само список заблокованих вами пристроїв Blocked Devices.

novatel mifi 5510l

Тепер докладніше розглянемо настройки підключення і всього іншого.
Пункт Jetpack Settings розділений на три вкладки, які в свою чергу розділені на підпункти.
Вкладка Jetpack/Jetpack Admin Password. Display the Admin Password, якщо включений, то пароль адміністратора для підключення до налаштувань буде відображатися на дисплеї. Нижче ви можете змінити ваш пароль адміністратора ввівши поточний пароль і двічі ввести новий. Всі змінені вами настройки підтверджуються натисканням кнопки Save Changes.

настройки роутера novatel mifi 5510l

Preferences містить три досить корисні настройки для енергозбереження. USB mode в моїй практиці майже ніколи не зустрічався. В основному естройство підключений по USB до пристрою могло тільки заряджатися, при цьому доступ до інтернету був закритий. Тут же ви самі вибираєте як буде працювати ваш роутер при підключеному до USB, тільки зарядки, або зарядка + інтернет. Automatic shutdown означає відключення роутера через період часу коли немає підключених користувачів. І остання настройка, відключення дисплея.

novatel mifi 5510l настройки

Software Update показує інформацію про поточну прошивці, дату останнього оновлення і історію всіх оновлень прошивки.

оновлення по

Backup and Restore збереження налаштувань в окремий файл на комп'ютері, відновлення налаштувань з вашого файлу і скидання налаштувань до заводського виду.

backup і restore

Наступною вкладкою буде WiFi яка включає в себе всі налаштування пов'язані з підключенням по WiFi.

настройки wifi novatel mifi 5510l

Перші два перемикача в положенні ON будуть відображати на дисплеї вашого Раусара назву WiFi точки доступу і пароль для підключення до неї. Якщо пароль не збережено під задньою кришкою роутера, то краще залишити ці перемикачі в положенні ON, щоб завжди можна було дізнатися пароль з меню пристрою.
Далі по порядку йдуть назву точки доступу, режим в якому працює WiFi модем, тип захисту підключення і пароль. Якщо ваш планшет або смартфон відмовляється підключатися до роутера, то можна пограти з різними типами захисту. Так як деякі пристрої можуть бути несумісними з яким небудь типом захисту.
Далі ми можемо обмежити кількість підключених користувачів аж до однієї людини. У цій вкладці так само існує режим для заощадження заряду батареї. А саме Wi-Fi range який визначає радіус дії сигналу. Чим менше тим менше заряду використовується.
Остання вкладка Advanced містить розширені налаштування. Вже на початку нас попереджають що краще бути впевненим в зміні даних налаштувань. Основне що нас тут може зацікавити це пункт Networks в якому можна виставити пріоритет мережі і назва підключення.

 вибір мережі оператора

В пункті SIM можна встановити пін-код на картку . Нижче є попередження що по тричі неправильно введеного пін-коду доступ заблоковано. Так що будьте уважні.
Пункт Port Filtering краще залишити вимкненим (OFF), так як в цьому пункті можна виставляти обмеження до використання інтернет підключення.
З настройками закінчимо, і останнім на чому можна зупинитися, це Messages в якому зберігаються всі повідомлення оператора та About Jetpack з докладною технічною інформацією про пристрій.

Висновки

В результаті ми маємо досить компактний пристрій з непоганим акумулятором і хорошою вбудованою антеною. Зовнішній дизайн MiFi 5510l не залишить вас байдужим і підійде до будь-якого інтер'єру вашого офісу або будинку. Якщо хочете користуватися інтернетом виїхавши на відпочинок, то для вас з MiFi 5510l це не буде проблемою. А завдяки можливості підключити до 10 пристроїв одночасно, зможете порадувати і своїх знайомих. Підтримка мереж 4G дає перспективу використання роутера в майбутньому, залишаючись конкурентоспроможними на ряду з новими пристроями. Вибір залишається тільки за вами.

Купити Novatel MiFi 5510L

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3

Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени
Корзина порожня