viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Налаштування роутера ZTE AC30

Для налаштування даного 3G Wi-Fi роутера можна використовувати платформу як на деськтопной, так і мобільну операційну систему. Функціонал в обох випадках абсолютно однаковий.

Для налаштування ZTE AC30 немає необхідності встановлювати додаткове програмне забезпечення. Вам знадобиться всього лише браузер. Для того, щоб зайти в меню налаштувань необхідно спочатку переконається в тому, що роутер та виберіть пристрій пов'язані між собою. Далі потрібно запустити браузер і в адресному рядку ввести адресу 192.168.0.1 і натиснути Enter. Відкриється діалогове вікно з полями для введення логіна (admin) і пароля (admin) (спочатку ці дані введені і збережені). На цій сторінці також відразу видно статус підключення, рівень сигналу і заряд акумулятора.

логін пароль zte ac30

Далі для входу натискаємо "Login". Після цього відкриється меню налаштувань. Спочатку потрапляємо на вкладку "Home", на якій буде відображена вся інформація про підключену мережу, а також про створеної точки доступу. Як бачимо, настройки доступні лише англійською мовою. Але не варто засмучуватися, якщо якісь моменти Ви не зрозумілі, то просто дотримуйтесь наших інструкцій.

адмін панель zte ac30

Базова настройка 3G Wi-Fi роутера ZTE AC30

Для простого налаштування даного 3G Wi-Fi роутера необхідно перейти на вкладку "Basic Setup". У підпункті "Quick Setup" можна задати ім'я точки доступу (Name SSID), метод шифрування даних (Encryption Mode) і пароль до неї (Pre-shared Key).

настройка wi fi zte ac30

А в підпункті "Password" можна змінити пароль входу в систему. Для цього спочатку необхідно ввести старий пароль "Current Password", потім поставити новий пароль "New Password" і підтвердити його ще раз "Verify Password".

зміна пароля wi fi zte ac30

Для застосування всіх змін необхідно натиснути на кнопку "Apply".

Налаштування доступу до мережі ZTE AC30

Для того, щоб увійти в меню настройки доступу до мережі, необхідно перейти на вкладку "WAN Settings". Тут присутній три підпункти. У першому підпункті "Wireless Info" надається інформація про підключену мережу. За допомогою кнопки "Refresh" її можна періодично оновлювати.

вкладка wan settings zte ac30

Найважливіші налаштування знаходяться в інших двох підпунктах. У вкладці "Network Select" можна вибрати тип стандарту, через який буде здійснюватися доступ до мережі інтернет. Після вибору потрібного стандарту необхідно натиснути кнопку "Apply".

вибір мережі роботи zte ac30

У вкладці "WAN Connection Mode" можна змінити тип підключення до мережі з автоматичного на ручний. Зміни як завжди застосовуються за допомогою кнопки "Apply".

wan connection mode zte ac30

Розширена настройка точки доступу

Для розширеної настройки точки доступу необхідно перейти у вкладку "Hotspot". У підпункті "LAN" можна змінити IP адресу, маску підмережі, DHCP сервер і ін. Проте варто зазначити, що ці налаштування призначені для досвідченого користувача. Тому, якщо Ви не знаєте, що означають ці параметри, то краще їх залишити за замовчуванням і не змінювати.

настройка точки доступу zte ac30

У вкладці "DHCP Clients" можна дивитися інформацію про DHCP-клієнтів.

вкладка dhcp clients zteac30

Wi-Fi настройки 3G Wi Fi роутера ZTE AC30

Вкладка "Wi-Fi Settings" призначена для розширеної настройки параметрів Wi-Fi. У підпункті "Connected Devices" можна дізнатися інформацію про підключених устройстве.

wi fi settings zte ac30

Вкладка" Basic "призначена для настройки таких параметрів, як стандарт Wi-Fi (b/g або окремо b або g) , назва точки доступу, частота каналу, максимальну кількість одночасних підключень і ін.

 зміна назви точки доступу zte ac30

Підпункт" Security "призначений для настройки методу шифрування даних і пароля до точки доступу. Для застосування всіх змін необхідно натиснути на кнопку "Apply".

 Вкажіть, яке шифрування wi fi zte ac30

Виберіть" Firewall "і" Advanced "
Вкладка" Firewall "призначена для досвідченого користувача і має налаштування безпеки і фільтрування.

 вкладка firewall і advanced zte ac30

 настройки zte ac30

настройки zte ac30

у вкладці" Advanced "в підпункті" Status "можна дізнатися детальну інформацію про модель даного мобільного 3G Wi-Fi роутера.

вкладка status zte ac30

В підпункт" Statistics "можна дізнатися вичерпну інформацію про кількість прийнятого і переданого трафіку.

 статистика передачі даних zte ac30

Вкладка" Restore & Reboot "призначена для відновлення заводських налаштувань або для перезавантаження пристрою.

 скидання до заводських налаштувань zte ac30

Вкладка" Power Management "призначена для настройки енергозбереження. У цьому підпункті вказується час, через яке роутер перейде в сплячий режим в разі відсутності активних підключень.

настройка енергозбереження zte ac30

Підключення 3G Wi-Fi роутера ZTE AC30 до стаціонарного комп'ютер

Якщо підключити даний 3G Wi-Fi роутер до персонального комп'ютера за допомогою USB дата-кабелю, то в "Провіднику" монтується віртуальний диск невеликого обсягу, на якому присутній інсталяційний файл VZAccess Manager і технічна документація в електронному вигляді.

 підключення zte ac30к стаціонарного комп'ютер

Тести
За допомогою цього мобільного 3G Wi-Fi роутер ZTE AC30 тестувався на швидкість в різних умовах. Замір проводився як на вулиці, так і в приміщенні. Абонентським пристроєм був обраний смартфон на операційній системі Android 4.4.2. Варто відзначити, що при даному тестуванні роутер був підключений до мережі за стандартом UMTS (провайдер Укртелеком).
На вулиці були отримані наступні результати.

 результати вимірювання швидкості utel zte ac30  результати сервісу speedtest utel zte ac30

А ось такий результат був отриманий в приміщенні.

 швидкість інтернету utel в приміщенні zte ac30

Висновок
ZTE AC30 універсальний пристрій для виходу в інтернет, яке поєднує в собі 3G-модем з вбудованою Wi-Fi точкою доступу. Відмінною особливістю даного роутера є одночасна підтримка двох стандартів зв'язку CDMA і GSM/UMTS. Також ZTE AC30 має широкі можливості для користувача настройки.

За допомогою цього мобільного 3G Wi-Fi роутер підтримує до 5 одночасних підключень. Також він має невеликі габарити і вага, а значить його завжди можна брати з собою.

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3

Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени
Корзина порожня