viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Інструкція по налаштуванню ZTE AC30 з операторами

3g Wi Fi роутер ZTE AC30 здатний працювати в мережах як CDMA, так і GSM операторів. У випадку з CDMA варіантом, тут все дуже просто, пристрій програмується за допомогою ПК, тобто при покупці з підключенням його відразу і налаштують. Але як бути якщо Ви захотіли скористатися уcлуг GSM провайдерів. В основному процедура проста, для початку потрібно вставити SIM карту і підключитися до пристрою через Wi Fi (на задній кришці наклейка з назвою і паролем до мережі).

В адресному рядку будь-якого браузера набираємо ip адреса роутера 192.168.0.1, після чого потрапляємо на веб інтерфейс пристрою. Далі потрібно зареєструватися, для цього потрібно заповнити поля User Name та Password , вводимо стандартний логін і пароль «admin». Щоб в подальшому при вході в адмін-панель уникнути повторної реєстрації, потрібно поставити галочку навпроти пункту Save. Далі тиснемо кнопку Login .

вхід в адмін панель zte ac30

Якщо на SIM карті є пін-код, як і в нашому випадку з'явиться запит, вводимо його, ставимо галочку Save і тиснемо кнопку Apply в нижньому правому куті.

запит пін коду zte ac30

Для вибору мережі оператора (режим роботи ZTE AC30) потрібно перейти у вкладку WAN Settings , в продовженні з'явиться ще три вкладки. Перша Wireless Info де відображається інформація про стан поточного підключення (рівень сигналу мережі і т.д.) ми пропускаємо, переходимо в наступну Network Select , де нам потрібно вибрати мережу оператора. У разі якщо Ви використовуєте карту таких операторів як Life, Київстар, МТС які надають EDGE/GPRS інтернет потрібно вибирати пункт GSM . У нашому прикладі використовується карта оператора Utel (Трімоб), для роботи цього оператора вибираємо пункт 3G GSM Only , не забуваємо натиснути кнопку Apply, для збереження обраних налаштувань.

вибір мережі оператора zte ac30

Наступне що потрібно зробити перейти в третю за рахунком вкладку WAN Connection Mode , де вибираємо тип підключення. Рекомендуємо вибирати пункт Auto Connect (Global Access Mode) , при виборі якого ZTE AC30 буде підключатися до мережі оператора при включенні, після чого тиснемо кнопку Apply . Якщо все пройшло успішно в верхньому правому куті, замість червоної «лампочки», повинна з'явитися зелена напис Connected , що означає що пристрій підключено до мережі оператора.

вибір режиму підключення до мережі zte ac30

Але не завжди вдається налаштувати модем таким чином. Якщо Ви покроково зробили все те, що вказано в інструкції і не добилися результату, значить що модем не зміг автоматично отримувати установки мережі оператора для цього їх потрібно редагувати вручну. Дані настройки іменуються як apn, у кожного оператора вони різні, про це буде сказано далі. Щоб побачити ці приховані настройки потрібно перейти за посиланням https://192.168.0.1/air_network/multi_apn.asp

apn настройки gsm операторів zte ac30

Як бачимо, вказаний заводський профіль zte, для його заміни потрібно створити новий профіль, щоб це зробити, потрібно натиснути на кнопку Add (додати) у нижньому правому куті.

створення нового профілю zte ac30

Далі заповнюємо поля

Profile Name (назва профілю) в нашому випадку utel

APN (Access Point Name) у кожного оператора настройки різні у випадку з оператором Utel, настройки виглядають так 3g.utel.ua

Dial No (номер дозвону) у всіх GSM операторів він однаковий, а саме * 99 #


Після всього цього, натискаємо кнопку Set default (створити профіль за замовчуванням), далі потрібно перевірити обрана чи мережу оператора, як показано вище. Вкладка WAN Settings _Network Select (3G GSM Only) _WAN Connection Mode (Auto Connect (Global Access Mode ).

Якщо настройки не підходять, рекомендуємо звернутися до оператору.

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3

Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени
Корзина порожня