viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Покриття LycaMobile в Україні

Перший іноземний віртуальний оператор з надання послуг мобільного зв'язку і доступу в інтернет в Україні Лайкамобайл, надає свої послуги з 2006 року, працюючи на даний момент в 22 країнах світу. Одним з ключів успіху компанії є надання якісної і стабільної зв'язку на максимальній можливій території.

LycaMobile використовує мережі Vodafone

Якщо Ви хочете дізнатись, чи ловить оператор у Вашому населеному пункті, використовуйте нашу карту покриття мобільних операторів в Україні, і виберіть Vodafone 3G, адже саме ці мережі використовує LycaMobile

Для відкриття карти

Клієнт повинен мати можливість користуватися 3g не тільки у великих містах, а й в невеликих селищах, на курорті, на дачі і в дорозі. Якість покриття LycaMobile і швидкість повинні бути достатніми для комфортного серфінгу в інтернеті. Компанія, будучи віртуальним оператором, мала можливість вибрати партнера з уже існуючою мережевою інфраструктурою, яка дозволила б провести швидку і якісну експансію мобільного ринку нашої країни. Такими партнерами стали 3mob і Vodafone.

Карта покриття Lycamobile

Одним із ключових показником, при виборі провайдера мобільного інтернету, є швидкість і стабільність з'єднання з мережею як в великих населених пунктах, так і за їх межами. У цьому LycaMobile допомагатимуть Трімоб і Водафон. Трімоб забезпечує покриття у всіх обласних центрах, Київ і його передмісті, а також в інших великих містах, таких як Кривий Ріг, Умань, Сарни, Ковель, Стрий, Мукачево, Южноукраїнськ та інші зі швидкістю до 7,2 Мбіт / сек.

Базові станції Трімоб

В разі відсутності покриття від ТриМоб, Лайкамобайл автоматично перемикається на використання інфраструктури від Vodafone (колишній МТС), який є одним з найстаріших і найбільших мобільних провайдерів. Його карта покриття високошвидкісним інтернетом на рівних змагається з такою від Київстару та Лайфселла. При цьому покриття активно збільшується, приносячи високошвидкісний доступ в усі нові міста і селища, про що в пресі регулярно з'являються повідомлення.

Перебуваючи на ринку України більше 25 років, компанія створила одну з найбільших мереж комунікаційних вишок, що покривають практично всю територію країни. Їх поступова і постійна модернізація, що дозволяє транслювати 3g сигнал, дозволяє сподіватися, що в недалекому майбутньому технології бездротового зв'язку третього покоління покриють всю Україну.

Мережа Водафон

Радіус ефективної роботи однієї базової станції становить 5-10 км, тому незважаючи на розвиток мережі все одно залишатимуться місця зі слабким прийомом сигналу. У таких випадках необхідно придбавати більш потужне обладнання, або використовувати підсилювачі сигналу або антени. Якщо Ви відчуваєте проблеми зі стійкістю сигналу радимо звернутися до наших фахівців, вони запропонують оптимальне рішення Вашої проблеми.

Що маємо на даний момент

Підводячи підсумки можна виділити, що проблем зі покриттям у нового оператора бути не повинно. Два перевірених партнера з розвиненою мережею забезпечать стабільною швидкістю. А два тарифних плани, з яким на ринок вийшла Lycamobile, прозоро натякають, що послуги надання недорогого високошвидкісного доступу в інтернет будуть є однією з ключових особливостей для залучення нових клієнтів.

Новий віртуальний провайдер

Так що, якщо Ви зважитеся скористатися послугами провайдера, наші фахівці із задоволенням допоможуть підібрати 3g модем LycaMobile, оптимальний тарифний план і проконсультують в разі виникнення проблем.

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3

Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени
Корзина порожня