viber telegram phone1(044) 233-84-04 phone2(067) 502-51-52 phone3(050) 109-47-07 phone4(063) 233-84-04
Наша адреса:
м. Київ, м. Чернігівська, вул. Попудренко, 52, оф. 203-б
Графік роботи:
Пн-пт: 09:00 - 19:00 Субота: 09:00 - 16:00
0

0 товарів 0 грн.

Прямий міський номер, купити прямий київський номер (Київ, Україна)

Прямий міський номер

Шановний клієнт, якщо Ви потрапили на дану сторінку, це означає, що Ви хочете швидко і зручно підключити прямий міський номер. Почнемо з короткого вступу, так як більшість наших клієнтів спочатку мають не зовсім правильне розуміння про які ми надаємо послуги. Просимо приділити всього лише кілька хвилин вашого часу для швидкого оформлення покупки.
В першу чергу хотілося б відзначити, що прямі міські номери надані нашим інтернет-магазином, це нумерація оператора Інтертелеком. Перевага даного cdma оператора полягає в тому, що він надає можливість мобільності при використанні міського номеру. Так як часто інші оператори, згідно з чинним законодавством України вимагають територіальну прив'язку. Погодьтеся що це не зовсім те, що потрібно сучасній людині. Підключивши міський номер оператора Інтертелеком, Ви отримуєте можливість використовувати прямий міський номер в будь-якій точці нашої країни, перебуваючи в дорозі або в іншому місті. Варто зазначити, що у нас Ви зможете купити міський номер не тільки міста Києва, а також інших міст України, таких як Одеса, Харків, Львів, Запоріжжя та інші.
Сподіваємося, що вищевикладена інформація виявилася корисною для Вас і дякуємо за приділений час.

Пропонуємо покроково розглянути подальші дії для правильного оформлення покупки.

1. Вибір тарифного плану
2. Вибір cdma терміналу (телефону)

1. Вибрати тариф дуже легко. Перше що потрібно зробити це - підрахувати, скільки часу Ви будете щодня приділяти телефонних розмов. Це дуже важливий параметр так, як оператор надає певну кількість пакетних хвилин на місяць. Звичайно, є і безлімітний тарифний план, але як то кажуть, навіщо платити більше? А також потрібно чітко розуміти, чи будуть відбуватися дзвінки на номери мобільних операторів (Київстар, Life і тд.), Тому що чим більше абонентська плата, тим дешевше обходяться дзвінки на номери інших операторів. Також є додаткові послуги в тарифних планах, які служать для цих цілей, але про це трохи пізніше. Варто зазначити, що вибір тарифу впливає на вартість обладнання, чим більше абонентська плата, тим дешевше вартість телефону при підключенні, так як оператор надає різні знижки для нових абонентів. Але якщо Ви не впевнені в своєму виборі, для початку є можливість підключити мінімальний тарифний план, а в подальшому при необхідності змінити тариф на сайті оператора в особистому кабінеті.

Далі відповідно представлені тарифи оператора Інтертелеком.


Назва тарифного плану

Єдина Країна 25

Єдина Країна 50
Єдина Країна 75
Єдина Країна 120
Єдина Країна 299
Рік без абонплат
Вартість підключення
35
35
35
35
35
35
Абонентська плата базових пакетних умов грн. / Міс.
25
50
75
120
299
240/год
Базові пакетні хвилини на місцеві міські номери хв. / Міс.
30
100
200
350
800
50
Пакетні хвилини в мережі Інтертелеком хв. / Міс.
необмежена
необмежена
необмежена
необмежена
необмежена
необмежена
Пакетні Мб трафіку Мб / міс.
1000
2500
5000
10000
2000 МБ/день
1500

Після того як Ви визначилися з тарифним планом можна сміливо переходити до вибору самого телефону.

2. Перейдемо до вибору телефонів. Це досить легко, головне це знати для яких цілей він Вам знадобитися.
Перше, для яких цілей потрібен телефон

А). Просто для здійснення дзвінків (бюджетний, офісний варіант) - для цих цілей відмінно підходять прості в зверненні телефони, без будь-яких зайвих функцій, в народі звані «дзвонилки».
CDMA телефони
Б). Поєднати використання прямого міського номера з можливістю використовувати швидкісний 3g інтернет, який надається все тим же оператором Інтертелеком. Для цих цілей відмінно підійдуть cdma смартфони і комунікатори.
CDMA смартфони і комунікатори
В). Найбільш затребуваним останнім часом варіантом є телефони cdma + gsm, які дозволять використовувати Вам звичний номер gsm операторів (Київстар, Life і тд.), А також мати міський номер cdma оператора Інтертелеком. Це досить зручний варіант, так все це поєднується в одному телефоні.
двостандартну телефони CDMA + GSM
Г). Ну і останній, далеко не бюджетний варіант, але теж дуже популярний це покупка cdma + gsm смартфонів. Плюси таких телефонів це-використання номера gsm оператора, наявність міського номера, а також повноцінне використання швидкісного 3g інтернету.
двостандартну телефони CDMA + GSM

Оформлення прямого міського номера відбувається у нас в офісі, також можливий варіант з доставкою кур'єром по Києву, для цього необхідно надати копію паспорта. Для укладення контракту будуть потрібні копії наступних сторінок паспорта: 1,2,3-4 якщо є фотографія в 25років

Якщо у вас залишилися питання по підключенню прямого міського номера,

телефонуйте нам прямо зараз!

тел .: (044) 233-84-04, (067) 502-51-52, (063) 233-84-04

Узнать подробнее у специалиста-консультанта

Оставьте Ваш телефон, наш эксперт перезвонит Вам в течение 5 минут и ответит на все вопросы!

заявка2
заявка3

Популярні Роутери
Популярні Модеми
Популярні Антени
Корзина порожня